Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan igénytelen sok...

Miért olyan igénytelen sok hajléktalan? Nem arra gondolok, ami abból adódik, hogy az utcán élnek, hanem pl. olyanra, hogy benyúlnak a nadrágjukba, hogy a töküket fogdossák, meg ilyenek.

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Mit csináljon ha egszer viszket neki?

Ha te is utcán élnél x éve akkor téged se nagyon izgatna szerintem, hogy mikor vakard meg amit meg kell.

2014. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a hajléktalanok tennék ezt?
2014. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Igényesen nem lehet t.köt vakarni ha viszket. :D

Amúgy emg de, ez abból adódik, hogy az utcán élnek, nem tud mosakodni...

2014. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem mindegyik hajléktalan olyan igénytelen.

egy csomó helyen lehet mosakodni, ruhát mosni hajléktalanoknak.

A tökvakarás csak egy példa volt, és nem kötődik ahhoz, hogy az utcán él (max csak annyiban, hogy az igénytelensége -úgy általában- hozzásegíthette ahhoz, hogy oda kerüljön), simán megtehetné olyan helyen ahol nincsenek emberek mellette (ha pl. nem egy buszmegállóban tennék).

2014. szept. 1. 00:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok hajléktalan azért van az utcákon, mert bezárt az elmegyógyintézetek többsége. Gondolom ez sokat elmond.
2014. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőhöz csatlakozva: sok az agyvérzésen átesett, 24 órás ápolásra szoruló, félbénult beteg is az utcán, akinek nincsen hozzátartozója, aki fizethetné neki a szükséges ápolást.
2014. szept. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
merre fele vannak a 24 órás ellátást igénylő félbénultak? olyan hajléktalanokat nemigazán szoktam látni (gondolkozok, de nem igazán tudok ilyet felidézni).
2014. szept. 1. 01:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azt találom érdekesnek, hogy a hajléktalanok a 30 fokba is nagykabátba ülnek.
2014. szept. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert már mindent elvesztettek, és nincs esélyük sem arra, hogy újrakezdjék. Ez az embert olyan mértékben keserűvé teszi, hogy már minden mindegy lesz neki. Nem törődik semmiféle erkölcsi elvárással, sem pedig törvény előírta szabályokkal. Outcast lesz, ahol a törvénytelenség és a NIHIL az úr.


Ezt nagyon nehéz átélni vagy átéreznie annak, aki maga nincs ebben a helyzetben.

2014. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

7: Én a Nagykörúton a Kiscsibész téren meg a Blaha Lujza téren és a Nyugatinál is szoktam látni.

Meg a BKV-n.

Csak oda van dőlve egy padra vagy kapualjba vagy csak a járdára, és maga alá vizel - ruhán keresztül.

Én sokszor látom, mikor valaki éppen pisil így féloldalt fekve...

2014. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!