Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennetek is él az a látásmód,...

Bennetek is él az a látásmód, hogy a szép/vékony/gazdag (stb. ) embereknek nincsenek belső értékeik, míg a csúnyáknak/kövéreknek/szegényeknek vannak?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom (főleg nőktől) azt a meglátást, hogy a duci/csúnya/szegény nőknek vannak belső értékeik, míg vékony/szép társaik ezekkel egyáltalán nem rendelkeznek.


Ez amolyan önnyugtatás vajon?


Vagy ti pl. egyetértetek azzal, hogy ez így van? Mindenkinek csak egy valami adathat meg, mert különben igazságtalan lenne az élet?


2014. szept. 11. 08:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon nagy marhaság.

Sovány vagyok, és nem hiszem, hogy nem lenne belső értékem. Ismerek duci lányokat, akiknek viszont nincs.

Ez nem úgy megy, hogy karcsú, jól néz ki, biztos egy hárpia...

2014. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
A külsőnek nincs köze a belső értékekhez.
2014. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sem igaz ez a dolog, mégis pl. itt a gyakorin nagyon sok ilyen választ olvasok pl. duci lányok "tollából", és elszomorít ez a dolog.
2014. szept. 11. 11:17
 14/33 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tartom magam csúnya srácnak, vannak tőlem sokkal csúnyábbak is, nincsenek pattanásaim, sem pedig zsíros hajam, vagy lófogaim. Normális az orrom, szóval értitek tök átlagos srác vagyok.

Belső értékek? Ne vicceljetek már. Mindenkinek vannak, csak az már más dolog, hogy ki mit helyez előtérbe. Külső, vagy belső.

Számomra mindig is fontosabb volt a külső, ugyanis meg kell jelenni különböző helyeken a lánnyal, akivel együtt vagy. Lehet hogy szórakoztató, aranyos, kedves, ha közben az átlagtól csúnyább.

És majd mindenkinek magyarázod, hogy "deeeee amúúúúgy tök aranyos meg minden"...

Nem hiszem.


Akárki akármennyire tagadja, vagy titkolja, igenis, a külsőt többe nézi mindenki.


Ha az átlagnál csúnyább vagy, akkor ne akarj már magadnak álompasit, mert úgy sem fog összejönni. Kivéve ha gazdag vagy.


Az esetek 1, azaz 1 %-ában talán összejöhet.


Röviden tömören, mindenkinek vannak belső értékei, kérdés, mennyire helyezi előtérbe a szépsége mellett.

2014. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy az utolsó írja, a külső és a belső nincs (ilyen szinten) összefüggésben.

És mi van a helyzet azzal, aki fiatalon nádszál volt, de szült pár gyereket és elhízott? Az fiatalon erkölcstelen nulla lett volna, majd hirtelen a kilóktól Teréz anya vált belőle? Vagy ugyanez fordítva.


Azt el kell ismerni, hogy az aktuális ideál szerinti méretek adhatnak plusz önbizalmat az embernek, ami másoknak szúrhatja a retináját, de ez sem törvényszerű. Nem egy bomba alakú ismerősöm van, akinek kevesebb az önbizalma, mint az egyik csúnyán elhízottnak.

2014. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a látásmód teljesen hülyeség. Én se kövér, se vékony nem vagyok, teljesen normális a testalakatom. Csúnya se vagyok, de szépnek se mondanám magamat. Ebben is olyan átlagos vagyok. És gazdag se vagyok, de azért szegénynek se mondanám magamat. Na most ilyenkor mi van? Akkor én most közepes belső értékekkel rendelkezem?

Ez a teória teljesen használhatatlan.

2014. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
De akkor miért hallom ezt minden duci nőtől, én nem értem...
2014. szept. 11. 11:32
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
17 Azért, mert rohadt féltékenyek a csinosabb nőkre és kell találniuk valamilyen negatívumot a náluk jobban kinéző csajokban és valami pozitívumot saját magukban.
2014. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
95%
Én is a tétlen nőket favorizálom , számomra a vékonyka egyszerűen nem vonzóak . Persze ez nem befolyásolja a belső értékeket , bármelyik lehet normális és ellenkezője . Ami viszont nekem is feltűnt , hogy mikor a kedvesemmel vagyok a vékony nőkön szinte sajnálkozást látok . Ha azt írom , hogy bosszantó , akkor finoman fogalmazok . Inkább a vékonyk nők provokálják a ducikat , ezt el kell ismerni es elég szomorú .
2014. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
:D bocs .. Telefonról írtam es sietek . Nem ezt akartam írni .. Természetesen nem a tétlen , hanem a teltebb nőket favorizálom .
2014. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!