Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennetek is él az a látásmód,...

Bennetek is él az a látásmód, hogy a szép/vékony/gazdag (stb. ) embereknek nincsenek belső értékeik, míg a csúnyáknak/kövéreknek/szegényeknek vannak?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom (főleg nőktől) azt a meglátást, hogy a duci/csúnya/szegény nőknek vannak belső értékeik, míg vékony/szép társaik ezekkel egyáltalán nem rendelkeznek.


Ez amolyan önnyugtatás vajon?


Vagy ti pl. egyetértetek azzal, hogy ez így van? Mindenkinek csak egy valami adathat meg, mert különben igazságtalan lenne az élet?


2014. szept. 11. 08:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
93%

19 Azért látod így, mert te is elfogult vagy, nekem viszonylag jó alakom van és pont baromira nem érdekel, hogy másé milyen. Ha valaki nagyon kövér és ennek ellenére pici rózsaszín miniszoknyát vesz fel, amiből az összes hája kibuggyan, az gusztutalan és feltűnő, ezen a kategórián kívül észre sem veszem a kövér nőket.

Ha látok egy nagyon jó nőt, azt én is megnézem, de ez inkább elismerés és semmiképpen sem féltékenység.

2014. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem a ducibb nők sokkal normálisabbak, mint a vékonyabbak. Nincsenek elszállva maguktól, nem nagyképűek, és még sorolhatnám. Nincsen tisztelet a kivételnek, mert nincsen kivétel! És ez a mackós férfiakra is vonatkozik, hogy normálisabbak. Mert aki nem mackós, az már azt hiszi magáról, hogy izmos, és ha ő ezt hiszi magáról, akkor nagyképű. De ha jár kondizni, és tényleg izmos, akkor meg biztos hogy nagyképű.


Szóval éljenek a duci nők, és a mackós férfiak. A többiek meg vesszenek el!

2014. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ez is ember függõ,mint minden más!
2014. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam a válaszokat.

"19 Azért látod így, mert te is elfogult vagy" Ezzel egyetértek, elfogult vagy a barátnőd irányába, ha a másik oldalon lennél te is észrevennéd. Én a vékony kategóriába esek, genetikailag ilyen az alkatom. Volt hogy elmentem másokkal ebédelni, ugyanannyit ettem, mint a többiek majd egy ducibb lány utalást tett arra, hogy nincs-e étkezési zavarom. Mindezt azért, mert nem vagyok túlsúlyos és mind egy szemig megbírtam enni a menüt amit rendeltem.


Egyébként engem nem nagyon érdekel mások súlya, az ha valaki dundibb fel sem tűnik. Ahhoz, hogy esetleg megbámuljak valakit, annak a személynek nagyon komoly súlyt kell cipelnie magán.


A kérdésben felvetett teória sem igaz. De értem miből indul ki a kérdező. Nem csak kövér nőknél van ilyen, más átlagtól eltérő csoportnál is meglehet találni. Az emberek pedig azokat veszik észre akik kitűnnek még azon a csoporton belül is. A kövéreknél azok tűnnek fel akik a "csak a kutyák játszanak a csontokkal" rizsát fújják, az anyukák közül az tűnik fel az embereknek amelyik hagyja üvölteni és tombolni a gyerekét vagy simán mellőzi a nevelést. Egy szép nő csak beképzelt lehet, a jóképű pasi megcsal, a melegek tangában vonulnak...

A lista hosszan folytatható.

2014. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Látom ez a kérdés is a nőkre van kihegyezve. Loal. 2014.
2014. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
93%
Én dagadt is voltam meg szegény is. Most meg van pénz és a testem is alakítom. Sokan mondták hogy helyes vagyok dagin is. De szegényként is oda adtam a pénzt a hajléktalanoknak és most is oda fogom. Én eszerint a mondás szerint élek. " A pénz jön és megy, de azok az emberek akik melletted vannak jóban rosszban, bármit megérnek." Sokan többe nézik a pénzt mint az embertársait. A megkülönböztetésről meg annyit, hogy nem a pénz formálja az emberi jellemet. Hanem amit megélt. Mert egy anyuci kedvence vagy egy olyan ember közt különbség van, aki saját maga dolgozott meg mindenért és tudja hogy számíthat a barátaira, családjára (a sokat megélt ember).
2014. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
91%

Ezek a sztereotípiák. Nekem nagyon sok pasi barátom volt/van mindig is, és azt ketten is egyetértettek, hogy a kövér lányok "dolgoznak" a belsőjükön, tehát nagyon jól lehet velük beszélgetni vagy viccelődni, mert ők nem tudnak a külsejükkel vonzani. A sovány lányoknak meg nem "kell", hogy érdekesek legyenek, mert a külsejük elég figyelemfelkeltő.


Belegondoltam, hogy szerintem ez a pasikkal is így van.

2014. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Spilerke ***** válasza:
100%
Nem a külső határozza meg a belső értékeket, aki hasonló véleménnyel van az maga is egy felszínes jelentéktelen személy.
2014. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 *Victorique* ***** válasza:
100%

Szerintem ezt az irigy nők találták ki.

Miért ne lehetne valaki egyszerre szép/gazdag és értékes lelkileg? Tény és való, hogy akiknek több jó adatik, könnyebben el tudnak szállni maguktól, de nem egy normálisat is ismerek, és fordítva is: ismerek nagyon kövér, ámde nemkevésbé szerénytelen embert.

2014. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

En is olvastam efele meglatasokat ( bar en meg inkabb ferfiaktol :D) es nagyon idegesit.

Mindenki mondja,h a belso is szamit, egy kulsore nem tul "meggyozo" ember belsoleg lehet ertekes stb. Nos akkor ez a masik iranyba miert nem ervenyes? En ezt nem onnyugtatasnak hanem irigykedesnek hivnam. Nem minden gazdag ember masok kizsakmanyolasabol lett sikeres. Sokan kidolgoztak a beluket is.

Am felreertesek elkerulese vegett en nem vagyok se dogos,se vekony es se gazdag :D

Csak nem szeretem az egyoldalu igazsagokat.


17/L

2014. szept. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!