Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális hogy ilyen vagyok?...

Az normális hogy ilyen vagyok? Mert szerintem nem.

Figyelt kérdés

Minden dologért aggódom,idegeskedek.

Iskolában elég jól végeztem most csak 1 négyesem volt a többi ötös.Bár elég sokat tanultam is.

Nyár van így nagyon sokat szoktam gépezni,játszani,visszaszokok erre,és már most félek hogy következő osztályban lerontok..

Egész évben meg volt az xbox meg a gép,de tudtam hogy az első a tanulás,és csak utána a játék meg a gép,volt olyan hogy hétköznap nem is kapcsoltam be a gépet vagy nem játszottam,mert tanultam.Hétvégém úgy volt hogy szombat,péntek bármit csinálok,vasárnap pedig tanulok.


Most attól félek,hogy ezt megszokom,és szeptemberben rosszul kezdek,mert a játék,gép visszahúz..

Attól meg még jobban félek,hogy megismernék egy lányt pl. aki rosszabbul tanul (3-as,4-es) és összejönnénk,és lerontanék.Ha már olyan lánnyal beszélek,aki szép meg minden,de rosszul tanul már félek hogy lerontanék ha összejönnénk.Dolgozatok után is félek hogy mit kapok,pedig elég sokat készültem.Társasági életem meg zéró,nem szoktam sehova se menni,és nem is nagyon szeretnék.

Ezt az aggódást örökölhettem a családban?Anyai ágon mindenki ilyen :)

15 éves vagyok.


2013. jún. 27. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy rosszabb tanuló lánnyal összejössz, segíthetsz neki feljavítani a jegyeit:D és az tök romantikus. meg ha tanítasz valakit, az is egyfajta módszer, hogy jobban megragadjon benned az anyag.


egyébként meg korlátozd le magad nyáron is, hogy mennyit játszhatsz egy nap, a többi meg valami tanulásról szóljon. tanulj meg valamit ami érdekel pl. hangszeren játszani vagy menj el sportolni vagy tanulj nyelvet. így kevésbé zökkensz ki, és szerintem a játék is sokkal izgalmasabb úgy, ha kevesebbet játszol. meg tanulni valami újat, ami érdekel 1000x izgalmasabb mint bármelyik játék.

2013. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen szorongásos kórképre gondolsz, akkor az igen, örökölhető.
2013. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az aggódás kivételével nagyon jó, csak így tovább! Ahogy eddig uraltad a helyzetet, úgy tudod uralni eztán is. Ostoba tévképzeteket találsz ki, és erdőt növesztesz nem létező dolgoktól való félelmekből, közben meg teljesen profin, tervszerűen és jó szabályokat alkotva és betartva birtoklod könyörtelenül a kontrollt. Melyik a kakukktojás? :)
2013. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!