Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális ez egy szülőtől!?

Figyelt kérdés
Anyukámról van szó,már 8éves korom óta /tehát 10éve/ nem ő nevel,tehát sosem volt meg köztünk az az igazi anya-lánya viszony,már nem is vágyom rá.Nagyon néha,amikor nála vagyok egyfolytában arról kérdez,hogy élvezem -e a szexet a barátommal,hogy ő hogyan szokta csinálni a párjával stb..,semmi olyasmi,hogy hogy megy a suli..És csodálkozik,ha nem keresem a társaságát. Egyébként alkoholista és mindig a pasik voltak fontosabbak neki..Nővéremnek azt mondta múltkor,hogy miért nem megy el k.rvának(komolyan,"dolgozni")..Én ilyenkor csak megerősítem magamban,hogy milyen any NEM leszek. Kapott már valaki hasonlóan gáz kérdéseket?
2014. aug. 27. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasonló az én helyzetem is.

Csak nekem apám ilyen. Alkoholista, és 2-3 hetente megyek hozzá..olyankor folyamatosan szexuális kérdésekkel bombáz.

Én kerek perec megmondtam neki, hogy nem vagyok kiváncsi a nemi életére, ő se legyen az enyémre.

Engem is 10 éve, azaz 8 éves koromóta nem ő nevel.

2014. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor megértesz.. én úgy gondolom,hogy egy nőben legyen tartás,a lányai nézzenek fel rá,anyukaként mutassa a példát és adjon tanácsot, legyen intelligens,ne legyen számára idegen szó a háztartás..Bár,ez az ideál sajnos kimaradt az életemből,úgy mint nálad apukád részéről..
2014. aug. 27. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Megértelek, és teljesen igazad van.

Sajnálom, hogy ilyen anyukád van.. el se tudnám képzelni milyen nehéz éveim lettek volna 13-17 évesen, ha anyu helyett apu van mellettünk.(Úgy értem, hogy ha ő lenne alkoholista.)

Szerintem egy tinédzser lánynak inkább van szüksége az anyukájára, mint az apjára.(Persze úgy lenne az igazi, ha mindkettő ott van.. csak ez manapság egyre ritkább :/)

2014. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Ez baromság!!

Minket apukánk nevelt fel. Mi döntöttünk úgy, hogy nála akarunk lakni, mikor kicsik voltunk. Két lány. Az életünk legjobb döntése volt!!


Szó nincs arról, hogy anyukánkra egy percig is nagyobb szükségünk lett volna. Ez egyéni dolog, neked anyukádra volt nagyobb szükséged, de nem biztos, hogy másnak is. Ne általánosíts!

2014. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Nekem sem volt szükségem anyukámra,engem is apu nevelt fel,de mai napig bántó a magatartása.

2014. aug. 27. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Megértelek, a mi anyukánk is tud alkotni...
2014. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is apukám csinálja ezt. 6 éves voltam, amikor elment, azóta csak hébe-hóba látom. Viszont ha jön, rögtön ilyeneket kérdez. Először csak pislogtam, aztán inkább kitérő válaszokat adok csak mostanában. De ha nem válaszolok, agresszív lesz..
2014. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ooohoh, inkább örülj(etek) hogy nem kellet velük együtt élni, igen egy szülőre optimális esetben fel kellene tudni néznie a gyereknek, de hát ez nem mindig adott.


"sajnos" és ez elég idéző jeles, nem csak tökéletes embereknek lehetnek gyerekei, képzeld én egyik szülőmre se tudnám azt mondani, hogy példa mutató volta a magatartása, viselkedése, jobb híján mondhatnám, hogy max azt erősítették bennem hogy nem vagy jó semmire. Na bumm.


Aztán hát együtt kellet valahogy élni ezzel, aztán apukám meghalt 17 évesen. Utána igazából csak rosszabb lett.. ööö.. Na mind1 is, csak említettem, de amúgy annyira én se mondanám normálisnak, bár talán jó hogy tudtok ilyesmiről is beszélni, csak hát az tényleg elég gáz hogy kb ebből áll a beszélgetés. ILLETVE hogy ezzel kezdődik.


Mert esetleg jobb viszonyban lennétek akkor simán jó, igaz az hogy urvának menj dolgozni az kicsit durva. Mert még aki tényleg az se hiszem hogy a szülei biztatták. Áh na mind1, hát na 3-4 havonta ki lehet bírni.

2014. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk nem alkesz az anyám, de egy hulye r*ibanc, soha nem osztottam meg vele semmit, ahhoz kepest, hogy mindigis egyutt eltunk, semmit nem tud a legidősebb fiáról..

Amikor beszélgetünk, o is ilyen témákat hoz fel, nem tudom, en sem szivesen beszelek anyámmal ilyenről, foleg hogy azt hiszi barátőm van, kozben pedig meleg vagyok. Mar alig varom, hogy egy ocsmány húzással tudassam vele a dolgot :D az ilyenek nem tudom minek szültek. En személy szerint gyűlölöm ot

2014. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!