Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha adódna egy...

Mit tennétek, ha adódna egy lehetőség, hogy megbüntethetitek az összes embert aki valaha is ártott nektek valamit?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen kis sérelem volt (annál azért legyen nagyobb, hogy Béla egyszer véletlenül nektek ment a folyosón), bosszút állhattok bármin / bárkin. Ki mit kapna?
2014. okt. 2. 00:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mivel büntetnék, de szívesen okoznék pár embernek rossz pillanatokat.

Amúgy igazából nem is akarnék nekik büntetést, inkább arra vágyom, hogy megbocsáthassak nekik.

2014. okt. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Gyűlölet gyűlöletet szül,nem haragszok senkire.A bosszú amúgy is rossz tanácsadó.Voltam depressziós(orvos is kezelt),mert beletaszítottak az emberek.Mindenesetre meggyógyultam,és megtaláltam a békét és harmóniát magamba/magam körül.Azóta nyugodt,boldog életem van,és kiegyensúlyozott vagyok.27N
2014. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Volt egy régi ismerősöm, akit annyira, de annyira gyűlöltem, hogy egy kis kanál vízben meg tudtam volna fojtani. A tehetetlen düh szétmarcangolt, olyan szemétségeket csinált velem, és én annyira nem tehettem semmit.

Most, hogy olvastam ezt a kérdést, rögtön ő jutott eszembe, és már gondolkodtam is, hogy milyen földöntúli kínzásokat akarnék rá kitalálni...

Aztán tudod, mire jöttem rá? Hogy már piszokul nem érdekel a dolog... Eltelt kb. 5 év, azóta hála Istennek nem is láttam őt. Most, ha visszagondolok, már nem érzek gyűlöletet, csak érdektelenséget.


Nem tennék semmit.

2014. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy van valaki aki esetleg rád gondolna ha lehetőséget kapna a bosszúra?? Te is kaphatsz valakitől egy kis büntetést.
2014. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Boldogok az irgalmasok, mert majd nekik is irgalmaznak. /Máté evangéliuma 5.7/

...

S bocsásd meg a vétkeinket, amint mi is megbocsátottunk az ellenünk vétkezőknek. /Máté 6.12/

...

Ha megbocsátjátok az embereknek, amit vétettek ellenetek, mennyei Atyátok is megbocsát nektek. De ha nem bocsáttok meg az embereknek, Atyátok sem bocsátja meg bűneiteket. /Máté 14-15./

2014. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
33/F
2014. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
mint a 24-es, sok olyan ember volt az életemben, akik előszeretettel bántottak, emlékszem minden nap azokra a dolgokra amiket csináltak velem. akkor szívesen kibeleztem volna őket, vagy nyílvánosan szétalázni, mert azt érdemelték volna, de ma már közömbösek, ha látom őket, tudom milyenek, nem csak nekem ártottak, mások is gyűlölik őket, majd ők tesznek helyettem arról... vagy az élet... ha látom őket szánalmat érzek milyen kis lelkibeteg senkik, akik másokat bántanak, és másra nem képesek.
2014. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nagyon lesz#rom... Inkább a saját életemet akarnám följebb tolni, nem k*cs*gökkel foglalkozni.
2014. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Egyedül a mostohaanyámat büntetném meg: legyen bulimiás, és soha ne tudjon szabadulni belőle.


Csúnya dolog ilyet kérni, de kívánom, ő is élje át, amit én éltem hosszú évekig miatta. Amíg oda nem költöztünk, egészséges, életvidám lány voltam, most 25 évesen lelki roncs.

2014. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Tönkretenném az egész életüket, hajléktalanná tenném őket, stb. Eléggé bosszúálló típus vagyok hehe.
2014. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!