Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha adódna egy...

Mit tennétek, ha adódna egy lehetőség, hogy megbüntethetitek az összes embert aki valaha is ártott nektek valamit?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen kis sérelem volt (annál azért legyen nagyobb, hogy Béla egyszer véletlenül nektek ment a folyosón), bosszút állhattok bármin / bárkin. Ki mit kapna?
2014. okt. 2. 00:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Az empátiám, az ami meg akadályoz abban hogy bosszút álljak, a saját energiáimat a saját céljaimba fektetem. Ha adód na is, abból is a legjobbat hoznám ki. Ad1. A tökéletesen integrált igazsággal szembesíteném. Ad2. Mivel megtörtént a szembesítés, a nevemre élete végéig emlékezni fog.

Ez nekem bőven elég.

Az igaz szó ami a legfájdalmasabb mindennél.

2014. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

DEATH NOTE.

Á, viccelek, nem érdekel. Már nem is tudom, mikor éreztem utoljára igazi haragot és gyűlöletet, főleg az utóbbit. Max pár pillanatig vagyok rá képes. Hiszen semmi értelme, csak fölöslegesen emészti az energiámat.

Az az igazság, hogy már nem is emlékszem a legtöbb roszakaróm nevére, és az arcuk is szép lassan elhomályosul, annyira lesz*rom őket.

2014. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A nemzetközi zsidóságot "tüntetném" el. Bűnlajstromuk ... Amit el lehet követni, azt már elkövették.
2015. jan. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!