Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó ember lett...

Szerintetek jó ember lett belőlem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok anyámat soha nem ismertem apukam nevelt fel egyedül , de nem volt valami jó a kapcsolatunk. Elég nehéz gyerek korom volt mindenféle am csak meg történhet leginkább negatív dolgok. 18 éves koromban el költöztem otthonról mert mar elegem volt mindenből ami otthon zajlott ,hogy nem lehetett 1-ről 2-re jutni ,hogy a saját apám is hátráltat mindenben .Nagyon sokat kellet nelkuloznom azután is ,hogy leleptem otthonról csak 1 szobam volt meg egy ágyam nem volt tamogatasom bár nem is kellett ha azt az apától kaptam volna akkor sem . Éjjel nappal dolgoztam szó szerint mára már úgy ahogy szinten tartom az életem igaz néha nehéz , de soha nem adom fel és hiszek abban ,hogy ha az ember eléggé akar akkor elerhet bármit . Szeretek adakozni emlékszem elofordult olyan is ,hogy nem volt csak 360 forimtom ezt komolyan mindom és odaadtam egy hajlektalannak mert atfutott az agyamon, hogy neki milyen rossz lehet természetesen nem egy alkolostanak vegulis nem is a pénzt adtam oda hanem vettem neki kaját . Még annyi mindent írnék de egyenlore ennyi. Köszi ,hogy elolvastad Szép napot.

2014. okt. 4. 16:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó szívű ember lehetsz. Viszont azzal mem értek egyet amit azzal kapcsolatban mondtál ,hogy mit tennél ha hajléktalan lennél .....Szerintem ha elég erős az ember és kitartó a legnehezebb időkben sem adja fel akkor bárhonnan "fel lehet mászni " én ebben 1000%-ban biztos vagyok. Én is sokszor gondolkozok azon ,hogy hogyan tudnék segíteni az ilyen embereken főleg azokon akik ön hibán kívül vannak ott ahol vannak mert van ilyen is .... csak ahhoz , hogy tényleg tudjon segíteni az ember pénz kell elképzeléseim pedig lennének .
2014. okt. 5. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!