Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Min változtatnátok az esküvőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtatnátok az esküvőtökkel/lagzitokkal kapcsolatban így utólag?

Figyelt kérdés
Kíméljetek a "Nem mennék hozzá" és a "Nem venném el" válaszokkal, köszi!
2014. aug. 6. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyáron tartanám. Olyan meleg volt, hogy ha kivettek valamilyen sütit a hűtőből pár perc múlva már folyt, és mindenki izzadt mint a ló.

Kényelmesebb cipőt választanék.

Néhány rokont nem engednék a vacsora végégig alkoholt fogyasztani.

2014. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

:)

ősszel lesz, a cipőm kényelmes és pár cm a sarka, de a vendégeket hogy tartsam távol az italtól?

2014. aug. 6. 20:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt néhány ember, aki már nem fért bele a létszámba, szűkös kereteink voltak, kisebb, családi körben zajlott az esküvő. Pedig így visszagondolva jó lett volna, ha ott vannak, közben meg néhányan a meghívottak közül az utolsó pillanatban visszamondták és nem jöttek. Azóta is sajnálom, hogy nem hívtam meg azt a pár barátot.

Mást nem. Kis lagzi volt, nem túl fényűző, de nagyon jól sikerült, jól éreztük magunkat.

2014. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Neked nem kell azt csinálnod, amit a válaszadók leírnak... Mert ez nem az, hogy elfogadod a tanácsát, hanem teljesen leutánzod. Minden esküvő más. Mi van, ha a te rokonaid nem is innák seggrészegre magukat? Pl. Eltiltod tőlük a koccintásra félretett italt, csak azért, mert gyk-n leírta valaki az esküvője kellemetlenebb pillanataként? Ez a kérdés komoly?
2014. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

- Tripla adag C-vitamint szednék, hogy ne robbanjak le az esküvő előtti héten (és emiatt ne legyen egy rohadt nagy herpesz a számon, amit csak a sminkesemnek köszönhetek, hogy más nem vett észre)...

- Vinnék magammal SZÍVÓSZÁLAT, mert nem volt túl jó ital nélkül a fotózás (nem mertem leinni a sminkem), de a tanúmat 1 órára elrabolták az ufók, így nem tudott nekem szerezni :D

- Nem abban az étteremben tartanánk a lagzit (a pincérek flegmák voltak, és nem figyeltek arra, hogy ne hűljön ki a kaja, szerencsére csak a mi asztalunknál követték el).

- Nem engedném, hogy a rokonok fotózzanak (még szerencse, hogy a kreatív fotózást letudtuk reggel, mert minden rokonra rájött a fotózhatnék, és hátráltatták a fotósunk munkáját a folytonos belevakuzással). Ehhez tartozik, hogy még kevésbé engedném, hogy anyósom odaadja a fényképezőgépét a férjem 3 éves unokaöccsének, aki szintén fotóst akart játszani, és miatta fél órát csússzon a csoportfotózás (mindig beállt a fotós kamerája elé, és egy felnőttnek sem volt esze elvinni), és tele lett az asztal alatti bugyifotókkal a memóriakártya...

- Imádkoznék az időjárásnak, hogy tessék tavasziasabban viselkedni :D Na jó, ezzel célt nem értem volna, de érdekes volt a tavaly márciusi esküvőnk a havazásban :D A dátumot viszont nem cserélném le, szeretem a márciust és hogy nem volt dög meleg, na de azért az 1 méteres hó kicsit túlzás :D

2014. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Másik fotóst választanék. Hibák követtem el, mert előtte nem jártam jobban körül a témát.


Még egy apróság:), a borospalackok címkéjén a fotónk volt, amivel alapvetően nem lett volna baj, egy rokon felajánlotta, hogy elkészíti a matricákat, de összességében nem tetszett a címke színösszeállítása.

2014. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
komolyabban venném..Nem igazán érdekelt sem engem,sem a férjemet a lagzi része..szülők "erőltették",mai fejjel jobban érdekelne a szervezés,több részletre figyelnék..:) összességében amúgy szuper volt,hála a szüleink ráhatásának..nekem is van olyan ember,akit bánok,h nem hívtunk meg..
2014. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Több embert hivnank meg. Féltünk a költségek miatt, de végül nagyon olcsón kijott, így nagyobb lagzit csapnánk. Illetve még egy unokatestvéremet felkérném koszorúslánynak. Valamint atbeszelnem az anyakönyvvezetővel a magnó működését, hogy megint mindig az első.számot indítsa el.
2014. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégiscsak a másik éttermet választanám, amiről hagytam magam lebeszélni...
2014. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Jóval kisebb felhajtást csinálnék, és nem nyár közepén lenne.
2014. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!