Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberekben az első benyomás...

Az emberekben az első benyomás egy másik emberről a kinézete alapján alakul ki?

Figyelt kérdés
Szóval természetes, hogy ha valaki ronda (mint én), ahhoz úgy állnak az emberek hogy meg se próbálnak vele barátkozni, mert nem szimpatikus nekik?
2014. okt. 15. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.


Én a belső alapján barátkozok. Többnyire itt neten szoktam , és csak találkozás előtt kérek képet , mert ha odáig eljutok , mert értelmes maga az ember , akkor nem érdekel a külseje :) 19/F

2014. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%-ig igen. 25%-ig pedig, hogy éppen milyen tevékenységet folytatott (Nevetett, sok barátjával volt, esetleg evett, telefonját nyomkodta stb.).
2014. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, és nagyon kevesen vannak azzal megáldva, hogy a dolgok mélyére nézzenek <tehát hogy az emberi belsőt is értékelje>, és ezáltal felül tudja bírálni az addig általa kialakított rossz képet (röviden megkövesse önmagát).
2014. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rólam egy jóbarátnőm első benyomása az volt, hogy beképzelt vagyok. Mégis beszélgetett és megismerkedett velem és kellemesen csalódott. :)
2014. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!