Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket a Gyakori kérdésekben...

Titeket a Gyakori kérdésekben melyik téma/kérdés fajta zavar vagy találtok furának és látjátok esetleg hogy gyakran megismétlik az adott témával kapcsolatos kérdést?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 10:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bekakilós kérdések. Ki mikor és hogy kalilt be utoljára (de lehetőleg lányok írjanak)? Vagy leírnak egy bekakilós sztorit és tud e más is mesélni... És egyre több van ebből


Öngyilkos akar lenni és megtegye e vagy hogy tegye


Tanárbecsmérlő - tanár rászól órán, gyerek meg máris rohan ide kiírni

2014. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja meg néha nem értem; tök részletesen leírnak egy embert a tettét meg hogy miért tavarja őket és nem félnek esetleg az ember akiről szól a kérdés olvassa és magára ismer?
2014. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
"Magányos vagyok mit tegyek" -ÁLLJ FEL A GÉP ELŐL!!!
2014. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Amiket eddig leírtak.


Kamu kérdések. Egyszerűen nem hiszem el, hogy emberek nyilvánvaló kamu kérdéseknek bedőlnek és jóízűen neki állnak okoskodni is, miközben a kérdező jót röhög rajtuk.


Miért ilyenek a nők/férfiak, az ilyen általánosító kérdések, vagy a nő-férfigyűlölő kérdések (bár inkább előbbivel találkoztam eddig).


Állat szekcióban kamukérdések, vagy amikor "mit tegyek, született 6 kismacska, de ivartalanítani nem fogok, jaj mit tegyek". Ebben a fránya logika-hiány és felelőtlenség zavar, sajnálja a pénzt ivartalanításra, de nem gondol bele, hogy félévente 6 kismacska sokkal költségesebb és állatkínzás is...

2014. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2014. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem például az ilyenek, hogy "Titeket a Gyakori kérdésekben melyik téma/kérdés fajta zavar...?" :D
2014. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Engem a Politika kategória szokott az átlagosnál jobban felizgatni.

Jókat lehet fletózni, viktorozni, jobbikozni, kommunistázni, kádározni, cigányozni, zsidózni, nyuggerezni, aztán az egésznek úgyis az a vége, hogy a modik kitiltják a fél bandát :D

2014. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 :D (jót röhögtem, tényleg csak annyi az eredménye:)
2014. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!