Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány kicsit csöndesebb fajta?

Figyelt kérdés

Mert én az vagyok.:) Vagyis, ha úgy van akkor be nem áll a szám, de amúgy meg nem beszélek sokat. El lehet velem, beszélgetni, de ha épp nem jut semmi eszembe, nem töröm magam, hogy megtörjem a csendet. Nekem a "kínos csend" sem kínos annyira, mert ha nem beszélünk, hát nem beszélünk. Nem kell folyamatosan csacsogni szerintem.

17/L


2014. aug. 16. 02:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, ez jó tulajdonság számomra. Tekintve, hogy én sem vagyok szószátyár típus.
2014. aug. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen vagyok. 17/f
2014. aug. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az ilyenek a királyak!! :D
2014. aug. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem csak olyan szempontból zavarna, hogy én is pont ilyen vagyok és ezért mellém például olyan kéne aki iszonyatosan sokat tud beszélni és ezért mindig van téma :D

De egyébként egyáltalán nem zavaró ha csöndesebb vagy :)

2014. aug. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár én inkább azért nem beszélek, mert nem tudok normálisan, úgyse értik meg elsőre. xD (nagyon hadarok) 18/F
2014. aug. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azért nem beszélek sokat mert idegenekkel visszahúzódóbb vagyok, azért van 1-2 kivétel:), persze akikkel régóta jóba vagyok azokkal dumálok rendesen :D
2014. aug. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én pont az ilyen lányokat kedvelem. Akivel lehet dumálni, de azért nem akar folyamatosan beszélni. Lehet hogy azért is kedvelem ezt a típusú lányt, mert van amikor látom a szemén, mire gondol.
2014. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

oké. rendben van ez. nem zavar


22f

2014. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar, sőt. :) Írj, ha gondolod :) 23/F
2014. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2014. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!