Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon csak én...

Ezen az oldalon csak én botlok bele mindig bunkó emberekbe?

Figyelt kérdés

Csomószor, amikor kiírok egy kérdést vagy válaszolok egyre, belém kötnek tök fölösleges dolgok miatt, olyanok miatt, amik miatt másba nem...Pl. régebben kiírtam egy kérdést és azt írtam egy ismerősömről, hogy "Akkora paraszt". Ezután jött kb 2 normális válasz, aztán sorba jöttek ilyen válaszok, hogy egy hülye kis csitri vagyok, mert negatív jelzőként használom azt a szót, hogy paraszt és írta az egyik válaszoló, hogy ő is paraszt mert tanyán lakik meg mit tudom én, mégis ezerszer jobb ember, mint én....Szerintem nem én vagyok az első ember, aki negatív értelemben szokta ezt a szót használni, más kérdéseknél is láttam csomószor ilyet meg ismerőseim is szokták mondani egy általuk utált emberre, hogy paraszt...És másokat nem szoktak emiatt lehurrogni, csak engem..

Ezen kívül nagyon sokszor előfordul olyan, hogy valaki beszól nekem, én meg visszaszólok neki és akkor a többi válaszoló is az ő pártját fogja és úgy állítják be az egészet, mintha én kezdtem volna el veszekedni, de most komolyan, ha titeket valaki így teljesen ismeretlenül lehülyézne vagy valami, akkor annyiban hagynátok?

Miért van az, hogy ezen az oldalon valahogy mindig megtalálnak a bunkó emberek? És miért pont csak velem ilyenek? Más kérdéseknél nem szoktam ilyet látni...És egyébként én próbálok normális lenni másokkal, persze ha valaki bunkó velem, még jó, hogy én se leszek vele kedves, de egyébként csak úgy nem kezdek el másokat pocskondiázni..


2014. okt. 19. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak te!
2014. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Parasztozni bunkóság. Pont. Attól, hogy sok idióta pesti szeret parasztozni, még nem lesz kevésbé primitív dolog.
2014. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De még ha bunkóság is, miért pont engem kezdenek el miatta cseszegetni? Nem ezen az oldalon töltöm el az összes szabadidőmet, mégis csak ezen a héten legalább 5 kérdést vagy választ olvastam, amiben leparasztoztak valakit, na nekik miért nem szól be senki?
2014. okt. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!