Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Látszik egy lányon, ha épp...

Látszik egy lányon, ha épp menstruál? Vagy érezni valahogy? És ha nem, akkor miért érzem mégis úgy, hogy olyankor mindenki engem néz?

Figyelt kérdés

Itt most persze nem barátnőkre, közeli ismerősökre, családtagokra gondolok, akinek amúgy is mondom, vagy észreveszi, hogy kicsit más vagyok éppen. Hanem teljesen random ismeretlen emberekre.


Valamiért az a (vélhetően hamis) érzésem, hogy mindenki engem néz, ha menstruálok. A metrón, az utcán, az egyetemen, mindenhol. Leginkább fiúktól érzem olyankor, hogy megbámulnak, de úgy általában is mintha mindenki engem nézne, ha épp megvan. Pedig sosem áztam át, nincsenek kellemetlen emlékeim a témában, tudom, hogy normál esetben senki nem láthatja, hogy mi van a bugyimban, legalábbis nem a BKV-n :-D Mégis, mintha az egész Világ engem nézne olyankor. Ez az érzésem már hét éve :-/

Anya, de még a 16 éves húgom szerint is hülyeség, sőt a józanabbik énem szerint is, mégis ezt érzem.

Miért?



2014. okt. 25. 13:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést is én írtam ki, csak alig kaptam választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__61959..

Jöhetnek ide is!

:-)

2014. okt. 25. 13:53
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Szag, testhőmérséklet. Általában megérzem másokon :D

Persze nem lehetek benne biztos, hiszen nem kérdezhetek rá direkt.

2014. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Van akin meglátszik, de inkább valószínűbb, hogy a gyengébb napokon érzékenyebb vagy és idegesebbnek látszol. Mint amikor fáradtabb az ember, nagyobb eséllyel botlik idiótákba, legalább is nálam így van.
2014. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülyeség :D Miért bámulnának meg Ezért? Ennél természetesebb dolog a világon nincs.
2014. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, hülyeség, de miért érzem ezt a hülyeséget? :-D
2014. okt. 25. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Mert olyankor gyenge vagy( önbizalom hiányos, esetleg kiszolgáltatottabbnak érzed magad és azt lesed, hogy ki veszi észre ezt). Ha nem így állnál hozzá akkor nem éreznéd így magad.
2014. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség.


Ha az utcán végig mész és véletlenszerűen ránézel egy nőre, te megtudod mondani, hogy megvan-e neki?

Mert én nem.


A közeli barátokról, családtagokról sem lehet feltétlenül megmondani, mert nem mindenkinek változik a viselkedése.

A barátőiméről is csak azért tudok, mert alkalomadtán megkérdezik, hogy nem-e áztak át; vagy éppenséggel ugyanakkor szokott megjönni nekünk.

2014. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az is egy opcio hogy tul sok "felvilagosito" konyvet olvastal, abban irnak ilyeneket, es jol el is hitted hogy igy fogsz erezni... tehat igy erzel :)
2014. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A fene tudja, lehet tényleg gyengébbnek és védtelenebbnek érzem magam és azért... :-)


Azért semmiképp se ilyen mindennapi szinten zavaró dologra gondoljatok, csak olyankor többször kapom magam azon, hogy "Nem igaz, ez is mit bámul engem?!" És tudom, hogy normál napon ez nem lenne így :-D

2014. okt. 26. 17:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is gyakran megérzem a nőkön a szagot zárt térben (pl. naponta vonatozom). Ilyenkor nagyon sok feromon van a vizeletben, szerintem ezt érezni. (Ugye, néhány tízezer évvel ezelőtt még szag alapján választotta ki a férfi, hogy melyik nőre kell hajtani.)


De ahogy többen írták, sokkal valószínűbb, hogy túlérzékenység ez nálad, nekem meg jobb az orrom ehhez, mint az átlagnak.

Ha valaki nemrég mosdott, meg ilyesmi, akkor azon nagyon nehéz megérezni. Más az, ha este utazol hazafelé egy fárasztó nap után, de szerintem olyankor is csak nagyon kevesen veszik észre rajtad, a többség figyelmét csak beképzeled.

2014. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!