Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Látszik egy lányon, ha épp...

Látszik egy lányon, ha épp menstruál? Vagy érezni valahogy? És ha nem, akkor miért érzem mégis úgy, hogy olyankor mindenki engem néz?

Figyelt kérdés

Itt most persze nem barátnőkre, közeli ismerősökre, családtagokra gondolok, akinek amúgy is mondom, vagy észreveszi, hogy kicsit más vagyok éppen. Hanem teljesen random ismeretlen emberekre.


Valamiért az a (vélhetően hamis) érzésem, hogy mindenki engem néz, ha menstruálok. A metrón, az utcán, az egyetemen, mindenhol. Leginkább fiúktól érzem olyankor, hogy megbámulnak, de úgy általában is mintha mindenki engem nézne, ha épp megvan. Pedig sosem áztam át, nincsenek kellemetlen emlékeim a témában, tudom, hogy normál esetben senki nem láthatja, hogy mi van a bugyimban, legalábbis nem a BKV-n :-D Mégis, mintha az egész Világ engem nézne olyankor. Ez az érzésem már hét éve :-/

Anya, de még a 16 éves húgom szerint is hülyeség, sőt a józanabbik énem szerint is, mégis ezt érzem.

Miért?



2014. okt. 25. 13:52
1 2
 11/11 anonim válasza:
43%
Lehet , hogy amikor megvan neked fehérebb az arcod , idegesebbnek nézel ki , szomorúbbnak , meg ilyenek :)
2014. okt. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!