Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van manapság annyi...

Miért van manapság annyi férfi ellenes nő, és nő ellenes férfi? Ennyi lenne az emberekben a gyűlölet?

Figyelt kérdés

Lehet butaság a kérdés, de ahogy elnézem az embereket, a legtöbbjükön ezt látom. Csalódnak, majd onnantól kezdve gyűlölik az ellenkező nem tagjait, támadnak a másikra csak úgy hirtelen, általánosítanak, és még lehetne sorolni. Ez miért jó? Így élik meg a bennük lévő fájdalmat? Így dolgozzák fel a belső sérelmeket? Vagy egyszerűen csak lázadnak a külvilág felé? De ezzel csak azt érik el, hogy azokat is elűzik maguk mellől, akik amúgy támogatnák őket, törődést, figyelmet adhatnának.

Ezt egyébként minden korosztálynál láttam megjelenni...



2014. okt. 29. 08:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

lehet, 20, bár a végét eónem értem, mi nő és hova és miért.

Végiül is:

"Acélt önteni olyan, mint levest készíteni, mondják, csak szakácskönyv helyett a Mengyelejev-táblázatot használja az ember. Az igazi, minőségi acélhoz a vason kívül kell egy kis króm, mangán, szilícium, vanádium, és egy csipetnyi molibdén."

[link]

2014. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Milyen frappáns válaszreakció, mentén hanyatt vágódom.
2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Javítok: menten.
2014. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Miért nincs női kohász?????
2014. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Már leírtam (20).
2014. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem viccelsz. Tehát belenevelték a kislányokba, hogy ne legyenek vaskohászok. Jó éjszakát! (fáradt vagyok)
2014. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Konkrétan erről van szó, igen. Gondolom a te szüleid sem arra gyúrtak, hogy smink mester legyél. Vagy óvó bácsi. Vagy fodrász.
2014. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!