Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez depresszió? Mit tegyek?

Ez depresszió? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta esténként sirok... ugy erzem nincs olyan ember akinek elmondhatnám mi a problémáimat , mert vagy nem figyelnek ram , vagy miutan elmondtam leszarjak. Nemtudom mit tegyek es senki nem tudja hogy bajom lenne. Mindig mosolygok es vidam vagyok mert magamra eroltetem , mert ha megnyiltam akkor mindig megszivtam.hullik a hajam, a kezem remeg , alig birok enni mert utana megfajdul a hasam es az orvosom azt mondta hogy ez psziches.

2014. nov. 14. 14:30
 1/3 geriko7 válasza:
Depresszió, nevezhető annak... talán... De csak várnod kell, egy idő után elmúlik ez az érzés, küzdj meg a problémáiddal magadban, vagy csak próbáld elfelejteni és lépj tovább... Felejts el mindent ami nem kell, és kezdj egy új életet, mármint ha érted hogy értem. Hagyd a problémáidat, csak élj.
2014. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

annak is lehet hívni, én inkább életnek hívnám, és sokat nem tudsz tenni ellene.


a probléma az hogy az emberek többsége hulladék és idővel te is belefásulsz az egészbe és olyan leszel mint aki veled sem foglalkozik.


hiába jársz 100 pszichológushpz és iszod le magad midnen hétvégén, egyik se oldja meg azt a problémát hogy társaságra van szükséged amit valószínűleg sosem fogsz megkapni, max kétszínű hátbadöfős érdekembereket, vagy érzéketlen zombikat.


egyetlen megoldás ha megtanulod elhagyni a fölösleges vágyakozást különböző dolgok/emberek után, és hasznosan töltöd el a maradék időt a halálodig.

2014. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez ilyeszto de koszonom
2014. nov. 14. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!