Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek súlyos önbizalomhiá...

Mit tegyek súlyos önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés
Hát sosem bíztam magamban,de mostanra nagyon elmérgesedett a helyzet. Még 5 éve általános iskolában nagyon jól tanultam,tettem azért hogy elérjem a céljaim igaz utáltak az osztálytársaim,de bejutottam az általam kiválasztott suliba és szereztem pasit is,a gimiben is sikerült pár osztálytárssal összebarátkoznom. Azonban úgy 10-től kezdve egyre rosszabbak lettek a jegyeim, végül be sem jutottam egyetemre( mármint ahova elképzeltem) mostmár úgy érzem képtelen lennék bármilyen egyetemnek megfelelni,félek hogy idegösszeroppanást kapnék, nem tudok fogyókúrázni régen ez is jól ment,félek az emberektől. Mit tehtnék? :( Mert oké,hogy nem kell erőltetni a barátkozást/egyetemet/fogyókúrát,de bármibe belekezdek félelemérzetet vált ki belőlem. Miért?
2014. nov. 18. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvass Vavyen Fablet. Rájössz, hogy mennyi minden lakik benned.
2014. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jobb tanulók is lemaradnak az egyetemről, szóval sokan vagytok egy csónakban!

Egyébként meg élet "egyszer fent, egyszer lent".


Hidd el a kudarcok ugyanolyan fontosak egy ember életében, mint a sikerek!

Mindent meg kell élni, és most előre! Semmit fel nem adni!!!

2014. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!