Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is árulkodik az...

Szerintetek is árulkodik az öltözködésünk arról milyen hangulatunk van, milyen személyiségünk?

Figyelt kérdés

Én például sötéten öltözködök. Nem szeretek vidám színeket felvenni túlzottan. Nem arról van szó, hogy bajom lenne velük, de valamiért nem szeretek hordani. A barátnőmmel nem rég beszéltünk erről ,hogy szerinte ez jellemzi az ember hangulatát. Én például a sötét színek miatt depisnek vagyok nyilvánítva.

Szerintetek is van benne valami?

18/L



2014. nov. 20. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem csak fekete ruháim vannak, így nem kell válogatnom, hogy melyik szín mivel passzol. Nem is vagyok éppen vidám ember, de nem érzek a kettő között összefüggést.
2014. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem általánosságban jellemezheti a személyiséget, de az éppen aktuális hangulatot már nem. Legalábbis én sose aszerint választok reggel ruhát, hogy épp milyen kedvem van. 18/F
2014. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem! Arról árulkodik mennyire kövér a bukszád.
2014. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Én szerintem pont nem vagyok depresszív, de nagyon szeretem a sötét színeket. A világossal az is a bajom, hogy nem szeretem ha a melltartóm átlátszik, és amúgy sem szeretem a fehér vagy a testszínű melltartókat. A feketét meg eleve nem vehetem fel bármi alá.

A másik az, hogy én nem igazán tudok öltözködni, nem tudom mi mivel illik. A sötétebb színekkel nem nagyon tudok mellényúlni.


Viszont akik nem ismertek igazán, azok nekem is mondtak ilyet, de nem érdekel, tőlem az játszik önjelölt pszichológust aki akar.

2014. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy a hangulatról is árulkodik.

A legtöbb embernek megvannak a maga színei, szabásai. S egy rosszabb napján is azokat fogja felvenni, emiatt pedig max a közeli ismerőseinek tűnhet fel, hogy aznap egy kicsit más. De azt is inkább annak tudnám be, ahogy viselkedik, nem pedig az öltözetnek.


Az általad említett dolog pedig amolyan berögződés. Vannak színek amiket bizonyos érzelmekkel köt össze az agyunk és ismeretlenek hangulatát ez alapján próbáljuk meg meghatározni.

2014. nov. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első sorban a feketével nincs gond rövid távon. A fekete egyrészt kiemeli az alakot, másrészt a színeket, harmadrészt a feketéhez megy minden.


Hosszú távon azonban igen csak zavaró lehet a többi ember számára!


Vannak olyan emberek, akik tudatosan választanak maguknak ruhákat, mármint olyan értelemben, hogy igen is a saját hangulatokhoz mérten választanak színt, stb-t.


Vannak olyan emberek, akik viszont ezt tudat alatt csinálják, észre sem veszik önmagukon, és akarva-akaratlanul olyan színű ruhákba öltözködnek, amilyen épp a hangulatuk.

2014. nov. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nem igaz...én fekete kapucnis pulóvert hordok és mégis tök vidám pörgős vagyok...csodálkoznak is néha, hogy nem az a nagy kemény fiú stílusom van :D
2014. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen valamilyen szinten ingen.


Én pl. utálom a fekete szint a fejem közelében...

Bár van pár cuccom, ami sötét és jól áll. Amit a legjobban utálok, hogy télen mindenki feketében és szürkében jár...

2014. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!