Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha annyira különbözőik a személyiségünk a barátommal hogy néha azon is elgondolkozok, hogy van-e ennek így értelme?

Figyelt kérdés
Ő az a tipikus laza, lázadó típus, a mának él, a mát akarja élvezni és kihasználni. Imádja az emo stílust, most például kitalálta, hogy kékre festeti a haját. Én inkább a szabályoknak élek, gondosan elterveztem a jövőmet, próblok jó jegyeket szerezni, komoly vagyok és igaz egy kicsit merev is. Még ő 5 tantárgyból is bukásra áll. Hiába próbálom rávenni a tanulásra makacs mint az öszvér, azt csinálja ami neki tetszik, pont úgy hogy én... Kétnaponta összekapunk valamin.
2014. jún. 5. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért jöttél össze vele? Fölöslegesen pazaroljátok egymásra az időt, ja nem ő örül, hogy van kit töcskölnie gondolom.
2014. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
keress hozzád illő partnert ha ennyire zavar nincs értelme ennek
2014. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Az én kapcsolatom is ilyen. :) Lassan a végére ér, de nem ez miatt! Mi nagyon élveztük, hogy teljesen különbözik a világlátásunk, jó és felemelő érzés, mikor megtaláljuk a közös utat, az arany középutat.:)
2014. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Emos akkor öngyilkos lessz
2014. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:

miért kéne megváltoztatni?

Ha elfogadni nem tudod, akkor csak idő kérdése és annyi.

2014. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert nagyon szeretjük egymást. Nem mondanám, hogy azért van velem, mert jó dugni, mert még nem feküdt le vele, és teljesen megérti, hogy én még nem akarom. Egyszerűen az első pillanattól kezdve olyan vonzalmat éreztünk egymás iránt, hogy nem bírtunk nemet mondani. Csak a vonzalom ellenére kezdenek előjönni ezek a problémák :/
2014. jún. 5. 22:47
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
csupán vonzalomra sztem nem lehet építeni egy kapcsolatot. Ha nincs kompatibilitás, minimum elfogadásnak lenni kell
2014. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet :D Ne folytasd! Én is megbántam.


Mi is külön világban élünk. Semmi közös nincs bennünk egyáltalán. Amikor mégis találtam valami közöset, még abban is volt különbség.

Több mint 4 éve szenvedünk egymással. Én nagyon szerelmes voltam, és még mindig szeretem őt. A szívem hozzáhúz, viszont az eszem taszít tőle.

Folyton veszekszünk, alig történik valami jó. Én neki adtam a szüzességem, és csak vele voltam eddig, senki mással.

Szerintem Te gondold meg jól mit teszel. Tanulj az én hibámból, ha másból nem tudsz. Én nagyon megbántam, mert még most is csak szenvedünk egymással.


Nem tudom hogy döntesz, de sok sikert a továbbiakban!

2014. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gondolj bele 2 különböző személyiség mennyit adhat egymásnak, pl nekem a legjobb barátom nagyon más személyiség mint én de pont ezért a legjobb barátom mert nem csak annyit mond hogy "igen szerintem is így van", szinte soha nem értünk egyet semmiben de pont ez visz előre mindenben, pl ha mondok neki valami szórakozási lehetőséget ő mond másikat ami szerinte jobb és engem mindig új ötletre sarkall az ellenkezése :) párkapcsolatban persze más a helyzet de ott is nagyon sokat tudtok nyújtani egymásnak ha a szeretetről van szó akkor ezt a könyvet elolvasva szerintem nagyon boldogok tudnátok lenni: Garry Chapman: A szerelem pszichológiája, nekem nagyon sokat tanított :) sok sikert és sok boldogságot
2014. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a baj veletek lányok, csak a külsőségre mentek! Ezért kéne ronda fiúkkal járnotok, akkor mindne jobb lenne. :D
2014. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!