Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, miért nem vagytok...

Emberek, miért nem vagytok őszinték facebookon?

Figyelt kérdés

Ha valakivel bajotok van, nem akartok vele beszélni, ahelyett hogy elmondanátok nekik a szomorú tényt, inkább beállítjátok hogy offline-ként lásson mindig, vagy lenémítjátok, tudomást se akartok venni róla.

Csak kíváncsi vagyok, miért nem jobb inkább az őszintét megmondani, hogy hagyjon békén, nem akartok vele beszélni?


2014. nov. 23. 18:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kiindulópont a kérdés volt és a fb-on történt hatalmas katasztrófák lelki traumái. Te vetted védelmedbe a kérdezőt, Te támadtál rám, amiért jelentéktelennek tartom ezeknek a kapcsolatoknak nagy részét.

Nem én jelöltem ismerősnek ismeretleneket. Én csak regisztráltam, barátaimat, rokonaimat, munkatársaimat felvettem, aztán isminek jelölt a fél falu, olyanok, akikhez semmi közöm a közös lakhelyen kívül. Természetesen letiltottam szinte mind, mert nem voltam kíváncsi az idióta idézetekre és a siralmas fotóikra. Nem az a baj, ha valaki ott tart kapcsoltat, hanem az, amikor csak ott éli az életét, és nagyobb jelentőséget tulajdonít ezeknek a kapcsolatoknak, mint amekkora valójában, miközben személyesen képtelen ismeretségekre szert tenni, képtelen szemtől szemben kommunikálni, mert megszokta fb-on az egyszavas üziket. És az 59 éves, 63 éves emberek nem nyomkodják egész nap a telefonjukat, nem bámulják a monitort, mint a sült halak, hogy mikor jön egy lájk. Nem azonos kategória a mai fiatalokkal.

2015. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát én se nyomkodom egész nap, és még sokan nem. Nem tagadom, van ilyen is, de ne túlozzunk. Igen, én vettem védelmébe a kérdezőt, mert te alapból feltételezted, hogy egy ilyen kapcsolat nem egy mély kapcsolat. De a kérdező nem pontosított, milyen kapcsolatról van szó. Én úgy értelmeztem, hogy akár egy nagyon jó barátra is megharagudhatott hirtelen.
2015. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!