Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehetne tenni a nőgyűlölet...

Mit lehetne tenni a nőgyűlöletem ellen?

Figyelt kérdés
Nőgyűlölő vagyok. Egyszerűen haragszok a nőkre. Most azt nem fogom kifejteni, hogy miért. A tudatlanoknak üzenem, hogy a nőgyűlölet nem egyenlő a melegséggel.

2014. nov. 24. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

A nőgyűlölettel kapcsolatos kérdésed miatt írok. Nem tudhatom, hiszen nem ismerlek, de úgy gondolom, hogy negatív tapasztalataid voltak nőkkel szemben, és emiatt alakult ki benned ilyesféle érzelem.. Ezen pozitív élmények tudnának változtatni, amihez csak az ismerkedésen keresztül vezet az út, szóval meg kéne próbálnod félretenni a negatív érzelmeidet, és nyitottan állni a nőkhöz, mert enélkül nem leszel képes semmilyen tapasztalatokat szerezni, végképp nem pozitívakat.. :)


-Egy Nő. :D

2014. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány évesen lettél nőgyűlölő?
2014. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es. Eltaláltad, hogy mi miatt vagyok olyan, amilyen. Igazából ebből az örökös csalódásokból, átejtésekből, kikosarazásokból van már elegem. Azokra meg még inkább haragszok, akik flegma, nagyzó, egoista viselkedésükkel szinte eltolják maguktól az embert. Meg lehet sértődni azon, amit most írni fogok, de én általában akkor is kimondom a véleményemet, ha az sokaknak nem tetszik. Szóval nem tartom sokra a nőket. Igazán kevés dolog van, amihez értenek, amit önállóan meg tudnak csinálni. Férfiak nélkül még mindig el lennének veszve, hiába hangoztatják, hogy nem kell nekik a férfiak segítsége. Utálom azt, amikor eltartatják magukat, nem dolgoznak, nyávognak, közben meg kéjesen mutogatják, kínálják fel a testüket. Attól is undorodok, amikor egy szemét bűnözőt választanak maguknak a rendesebb férfi helyett éppenséggel a pénz miatt, vagy bármi más miatt. Ha tehetnék szinte az egész életüket ingyen élősködve élnék le a munka nagyfokú elkerülésével,stb. Tudnám még sorolni, de ezek a főbb gondjaim.
2014. nov. 24. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Adódhat szakítàs utàn irigység,utàlat...ha semmi köze ahhoz,akkor önkontroll...!!

Megjegyzeskepp: amikor elhagyott az exem, utaltam a noket,meg a baratnomet is...

Egy biztos,megbantam azt ahogy akkor viselkedtem vele. Elmult ez a negativum is ! :)

20/L

2014. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is hasonlóan érzek sokszor, de én tudom, hogy ez nálam miből fakad.

Az, hogy vágyat nem érzek a nőkkel való ismerkedésre, és emiatt jobban felszínre kerül, hogy milyenek a nők valójában, illetve a legtöbb nő.

Számítóak, gerinctelenek, az ember önértékelését semmibe veszik, játszanak vele, és rengeteg férfit hülyítenek egyszerre, a szende szűzt játszva közben.

A fiatalabb lányokra nem haragszom, csak az ilyen 35+ os nyanyákra, bezárólag 65 éves korig.

2014. nov. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Bármennyire is közhelyként hangzik,de túl kell lépned a sérelmeiden.Tudod te,hogy egy nőnek átlagosan hányszor törik össze a szívét?Hajaj..Mégsem lett mindegyik férfigyűlölő,bár némelyiknél ez magyarázza azt a viselkedést,amit te írtál le.Igen,nőként mondom,hogy vannak ilyen szemét nők,de azért egyáltalán nem ilyen a nagy többség.Arról nem is beszélve,hogy ott van a másik véglet is,akik mindent eltűrnek(még a bántalmazást is),és szó szerint csicskaként élik le az életüket.A saját boldogságod érdekében javaslom,hogy lépj túl ezen a "minden nő kihasználja a pasikat" sztereotípián,vagy kezdj el gondolkozni azon,hogy miért lettek ilyenek.
2014. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5:Hagyjuk már az általánosítást.Ezek a dolgok nem nemfüggők,hanem személyfüggők.

Kérdező!Én meg undort,kiábrándulást érzek minden személlyel kapcsolatban nemre való tekintet nèlkül.Na?! Sajnos ilyen rossz ez a világ.Addig jó,amíg az ember tudatlan gyerek.

2014. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, csak a gond az, hogy én viszont nő vagyok... de egyszerűen nem bírok a sok beképzelt és bunkó lány között ellenni. alig van normális, aki kedves. viszont a férfiak között is utálom a mostanában nagyon menőnek számító swag yolo idiótákat,meg akik nem az egyedi és kedves lányok után érdeklődnek, hanem inkább a beképzeltek után koslatnak . de ez csak személyes vélemény
2014. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gcironda vagy, és ezért nem szívesen párosodnak veled az ellenkező neműek. Van ez így. De ennek ellenére te miért akarod rájuk tolni magadat? Ha meg nyomakodsz és ezért kikosaraznak, akkor úgy mégis miért vagy úgy meglepődve?
2016. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!