Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen érzékenyek az...

Miért ilyen érzékenyek az emberek a Facebookon lévő üzengetésre?

Figyelt kérdés

Ahogyan látom néha itteni válaszokból is, meg tapasztalatból, eléggé zavarja az embereket, ha Facebookon egy idegentől üzenetet kapnak, vagy valaki írogat nekik sokszor.

De mi az oka, hogy erre ilyen érzékeny az emberek? Ha facebookon egy idegen írogat, az nem olyan, mintha az utcán leszólítja az embert egy idegen?

Engem nem zavar, ha üzenetet kapok, örülök az üzeneteknek mindig.


2014. nov. 27. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En meg orulnek a helyukben hogy valaki irt es nem csak bejelolt.. Nekem senki nem irt meg magatol mielott bejelolt. Mindig en kerdeztem. Es az esetek 90%-ban nem is jott valasz.

Ismerosok akarnak lenni de beszelgetni mar nem akarnak.

Mintha mindenki azt akarna hogy ot lajkoljak meg korberajongjak de neki ne kelljen semmit se tennie erte. Szanalmas.

2014. nov. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1: mindannyian mások vagyunk. Az, hogy neked valami tetszik, az nem jelenti, hogy mindenkinek tetszeni fog.


2: Külső kényszerek:

Média

Telemarketing

Rossz közhangulat

Idegenektől való tartás

Fáradtság

Igerlékenység, túlhajszoltság, feszültség


3: ok keresés néha reflexiót is jelent ám: Biztos kedvesen szóltál hozzá? Nem voltál tolakodó? Amit írtál neki, adhat okot bármi kételyre? Ha nem, akkor minek erőlteted, a másik szimplán nem fogadja be, amit te akarsz neki nyújtani, lehet később sem fog megváltozni, tudod az első benyomás nagyon sokat számít, mondhatni az lenne a kapcsolat alapja. Ha nálatok ez egy félreértés, vagy egy frusztráció, akkor arra az alapra nem könnyű építeni :)

2014. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!