Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarhat engem, ha jó,...

Miért zavarhat engem, ha jó, vidám közösséget látok, vagy mesélnek róla, hogy milyen jó volt ez meg az?

Figyelt kérdés

Nem akarok persze rosszat senkinek, nem az a bajom ha boldogok az emberek. Csak én elég magányos vagyok, két iskolai közösségből is kiközösítettek, kiutáltak, egy visszahúzódó senkinek se tartanak. Nem tudtam még egy közösségbe se beilleszkedni, pedig nagyon szeretnék, szeretnék én is egy vidám közösség tagja lenni.

És mindig rossz érzéssel tölt el, ha látom mások milyen jól, felszabadultan el tudnak szórakozni igazából kb. bármilyen társaságban, velem meg ez van.

Másoknál ha együtt kell csinálni valamit, ott hamar kialakulnak haveri kapcsolatok, nekem meg ez nem így megy, nem megy.


2014. nov. 29. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így érezni, nem ellenük irányul, csak szimpla düh, vagy szomorúság, hogy én is vágyom ilyen kapcsolatokra, ilyen életre, de egyszerűen nem tudom kialakítani magamnak, mert más vagyok mint ők.
2014. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!