Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék?

Hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves lány vagyok, aki képtelen elfogadni saját magát. Kiskorom óta elégedetlen vagyok magammal. Próbáltam változtatni, de egyszerűen hiába. Hiába festetem a hajam, hiába lett tetoválásom és hiába vágattam le a hosszú hajam, a változtatások sem segítettek. Lehet ez annak köszönhető, hogy kicsi az önbizalmam.

Szerintetek mit tehetnék, hogy végre el tudjam magam fogadni? Mit tegyek még?



2014. dec. 8. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első,hogy ne légy kétségbeesve!
2014. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nehéz úgy, ha az embernek semmi sem jön össze és ráadásul még saját magával sem elégedett.
2014. dec. 8. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szépen leírtad, hogy mindezt azért teszed, mert kicsi az önizalmad, na de itt az a kérdés, hogy az miért alacsony? Nem lehet javasolni semmit, ha nem írod le, miért érzel így...
2014. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Másokat sokkal szebbnek és tehetségesebbnek tartok. Nem tudok se rajzolni, se festeni, se zenélni. Nem értek semmihez. És amibe csak bele fogok az nem jön össze.
2014. dec. 11. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj ki külföldre legalább 1 évre.Az teljesen mindegy,hogy milyen országba.Nővérem kint volt Németországba,és teljesen megváltozott.(Bár nem feltétlenül jó irányba)
2014. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Na akkor, elárulok neked egy titkot...már azzal, hogy beismered magadnak, hogy nem vagy egy páratlan képességekkel rendelkező különleges bánásmódot igénylő hercegnő, többet érsz azoktól a veled egykorú lányoktól, akik mindezt elvárják, csak azért, mert léteznek. Hidd el nincs fárasztóbb annál, mint hallgatni a beképzelt fecsegésüket, holott végtelenül üresek...


Nem mindenki bír művészi vénával, de ez nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy ízlésed viszont legyen hozzájuk.

A szépség pedig, elcsépelt közhely, de relatív, fölösleges másokhoz hasonlítgatnod magad. Pl. én el nem tudom képzelni miért van mindenki oda meg vissza Palvin Barbarától, bár a maga, egyáltalán nem egyedülálló módján végül is tényleg szép.

Hacsak nincs valami hatalmas defekted, hidd el biztosan te is az vagy. Esetleg ha lenne barátod, ő is sokat tudna segíteni... :)

Szóval ne parázz és ne mérd magad másokhoz, főleg hogy sokan csak lódítanak, csinálj mindent úgy, ahogy neked jól esik.

2014. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Sokat segítettél =) =)
2014. dec. 14. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!