Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem az embereket....

Nem értem az embereket. Ennyire érzéketlenek? Vagy lusták?

Figyelt kérdés

Ma reggel lent álltunk többen a buszmegállóbban, mikor az út közepén elütöttek egy macskát. a buszmegálló közvetlen egy óvoda előtt van.. Mindenki csak szépen nézte a döglött macskát az úton, de senkinek nem jutott eszébe arrébbrakni. szívesebben nézték volna, ha innentől napokig kerülgetniük kellett volna az óvoda és a buszmegálló közé darabokban felvasalt macskát?


Végül én tettem arrébb egy zacskóval megfogva, de ez nem hiszem hogy másnak is nehezére esett volna amíg egy darabban van... ennyire nem érdekli őket a környezetük kinézete?


2014. dec. 17. 07:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
inkább kerülgetnéd napokig és azagolnád ott? am telefonálni... szted bárki is foglalkozna egy elütött macskával? Főleg vidéken?
2014. dec. 17. 09:22
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen, mert ez a dolguk :-)
2014. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Elviszik a tetemet. Azota se jelentetted be? Remelem nem a kukaba dobtad.
2014. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

A döglött galambok nem zavarnak?


Egyébként érdekes lenne késve beérni. "Ne haragudj, főnök, el kellett szaladnom a boltba zacskóért, hogy összeszedjek egy döglött macskát."

2014. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én nem, de haverom azt mondta, azóta már nincs ott az út szélén a füvön ahová tettem... valószínűleg elvitte egy róka... de itt tényleg nem foglaloznnak ilyennel...mikor ismerősöm egy nagytestű kutyát ütött el, de amiatt sem mentek ki.. azt mondták ássa el,vagy egy gyepmestert hívjon...
2014. dec. 17. 09:30
 16/22 anonim ***** válasza:
A kátyúkat is kerülgetem, ès az èvekig van ott. Amúgy a közútkezelő elviszi.
2014. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én sem érnék hozzá,még zacskóval sem,mert a hányinger jönne rám.
2014. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Én meg a macskákat nem értem miért rohannak ki állandóan a kocsik elé, kb. heti egy macskát én is elütök. ha ennyi eszük van...
2014. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Fene fogdossa dehogyis. Nem szagolgatom, csak elmegyek mellette azt kész:) kukacok elrágják :)
2014. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az iskola fele csak úgy szalonozok a kutyaszarok között néha hányásokat kerülgetek stb stb. Valahogy egy döglött macska az úton, ahol nem is járnék nem zavarna...

Tele van szeméttel meg sz#rral az egész város, és most akkor csak egy Sopron ról beszélek... Itt már egy döglött állat nem oszt nem szoroz.

2014. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!