Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem az embereket....

Nem értem az embereket. Ennyire érzéketlenek? Vagy lusták?

Figyelt kérdés

Ma reggel lent álltunk többen a buszmegállóbban, mikor az út közepén elütöttek egy macskát. a buszmegálló közvetlen egy óvoda előtt van.. Mindenki csak szépen nézte a döglött macskát az úton, de senkinek nem jutott eszébe arrébbrakni. szívesebben nézték volna, ha innentől napokig kerülgetniük kellett volna az óvoda és a buszmegálló közé darabokban felvasalt macskát?


Végül én tettem arrébb egy zacskóval megfogva, de ez nem hiszem hogy másnak is nehezére esett volna amíg egy darabban van... ennyire nem érdekli őket a környezetük kinézete?


2014. dec. 17. 07:50
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
De te most minden kuka mellett is megállsz, és ha mellé van dobálva, belepakolod? Vagy az összes szemetet is felszeded, és elviszed az első kukáig, amit más dobott el?
2014. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
20.-as az emberek mar csak ipyenek...
2021. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!