Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok meglepődve...

Csak én vagyok meglepődve azon, hogy itt GYKn mindig azt olvasom hogy ki mennyi kajált pár napja?!

Figyelt kérdés

Komolyan, már elég volt belőle, hogy mindneki jön azzal hogy úúúúristen de sokan kajáltam, jézusom hogyan adjam le, és tejóég hogy erről most beszélni kell.


Ember, nem kell kétpofára zabálni mint egy disznó és minden okés lesz... komolyan az agyam eldobom, hát senkinek sincsen önuralma? VAgy legalább valami tartás?


Ha meg ilyen sokat kajáltak és híztak mint egy disznó akkor vállalják fel és ne siránkozzanak hogy úúúristen de kövér lettem.


Csak én vagyok ezen kiakadva, és ez ennyire természetes lenne?!



2014. dec. 26. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
karácsonykor? Karácsonykor mindenki zabál XD és utána rájönnek, hogy nem kellett volna :D :D :D
2014. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Én is megettem a halálos adag kétszeresét, és meg kell ezt tárgyalni a sorstársakkal. Nincs önuralom, így igaz. Az év többi részében teljesen átlagosan táplálkozom, de a karácsony és a húsvét valamiért a mértéktelen zabálás ideje, és amikor már majdnem kipukkanok, az felér egy orgazmussal. Utána órákig úgy érzem, hogy semmire nincs szükségem, és már ezért érdemes volt megszületnem. Sajnálhatod, hogy neked nincsenek ilyen "élményeid". ;)
2014. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az ilyen típusú emberek írják ki facebookra pl azt is, ha szarni mennek :)
2014. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egész évben sokat zabálok szóval a mostani mutatvány nemigen lóg ki a sorból,hogy emiatt elhűljek.:)
2014. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem írtam még, de tényleg sokat zabáltam, híztam is. És? Majd leadom. Ha már egész évben diétáztam és edzettem, akkor megérdemlem, hogy pár napig kiéljem magam.
2014. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is megettem annyi csokit, hogy: Egy 5 literes műanyag vödörbe gyűjtöttem a csokipapírt. Már nem fér bele... Fel is szaladtam 59 kg-ra... a 174 cm-el...

Nem gond, nincs mit leadni, de Karácsony sem lesz egy évig...

Mindenkinek Boldog és Békés Karácsonyotot!

2014. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es! :D hatalmas! Igazad van!
2014. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez így szokott lenni, ilyenkor az emberek esznek. Sokat. Én is ettem süteményt, jókat vacsiztam és ebédeztem... De nem ettem túl magam, annak semmi értelme, hogy hányingerrel meg hasfájással fetrengjek egész nap mert túlzabáltam magam.

De ki nem szeret enni? Emberek vagyunk.

2014. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

miért foglalkozol te ezzel?

szerintem 3 nap alatt nem lehet elhízni...

nekünk is több kaja volt most itthon, eszegettünk.

ennyi, nem érdekel ki mennyit eszik ilyenkor, és máskor sem

2014. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!