Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz népszerűtlen...

Miért lesz népszerűtlen valami (akármi) a számodra, ha tágabb körben népszerűvé válik?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon jól megfigyelhető jelenség manapság. Én egyfajta elitizmusnak tudom be. Ti mit gondoltok róla, miért van ez? Szubjektív vélemények érdekelnek mindenek előtt, de akár egy a társadalomra kivetített fejtegetés is jöhet.

2015. jan. 5. 11:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én nem pont ilyen típusú vagyok, de voltam már hasonló helyzetben.

Manapság mindenki görcsösen próbál egyedinek tűnni, talán azért, hogy minél többen felfigyeljenek rájuk, például volt a lányoknál (meg még van is) az a furi nyaklánc. Két évvel ezelőtt megnéztük volna azt a tinit aki ilyet hord. 2015-ben csak a szemünket forgatjuk, hogy "Istenem, ennek is ilyen van?".

14/L

2015. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!