Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy öngyilkos merénylő így...

Ha egy öngyilkos merénylő így akarna az életének véget vetni akkor sikerülne neki? (elméleti kérdés)

Figyelt kérdés
szóval sötétben elmegy egy sínhez megvárja még jön egy vonat és ammikor úgy látja hogy 5mp múlva odaérne akkor az egyik sínre ráhelyezi a fejét akkor biztos hogy a kerék azonnal levágja és nem is szenvedne?
2015. jan. 16. 08:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ja értem már az agyam alatt ott van a gerincvelő ami érzékelné a fájdalmat igaz?
2015. jan. 16. 13:00
 12/16 anonim ***** válasza:
Amiről nem tudsz az nem fáj, mondják. Ez igaz a fizikai fájdalomra is sok esetben, de ott van még a sokk is, ami az az állapot, ahol a gerinc termel olyan vegyületet ami érzéstelenít.
2015. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
EZ nem merénylő hanem sima öngyilkos. Az öngyilkos merénylő az, aki mások életét is kioltja a sajátjával együtt mondjuk egy robbantással. De az nem teszi sínre a fejét, hanem bombát kötöz magára.
2015. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Légyszives ha vonat elé akarsz ugrani, akkor ne Bp-Szob közötti vonalon mert szeretnék reggel beérni a munkahelyemre és délután hazaérni időben! Köszi
2015. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fejbelövés...biztos halál.
2015. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező megbocsáss de te h*lye vagy. Az öngyilkos merénylő mint már előttem is írták nem csak magát öli meg. Olvass utána 911-nek! Ez a szívrohamos dolgot meg ugye te sem gondoltad komolyan? Mert szerintem nagyobb eséllyel hal meg attól, hogy a koponyája ezer meg egy darabra törik. Meg persze aki tényleg öngyilkos akar lenni az kétlem, hogy zuhanás közben hű de megijedne.
2015. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!