Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi bunkó ember?

Miért van ennyi bunkó ember?

Figyelt kérdés
kiírok egy kérdést és rögtön jön helyesírás stb,nem mindenki lehet tökéletes nem?mért nem tudjuk elfogadni ember társaink hibáit???????
2015. jan. 19. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
két zsák szaré!
2015. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Valószínű, hogy saját magukkal van elsősorban a legnagyobb bajuk, csak így kompenzálnak, hogy másokba belekötnek , kritizálnak, kijavítanak.
2015. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja próbálnak nagy gádzsinak tűnni azzal hogy kijavítgatnak
2015. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Nézd kérdező, ez nem arról szól, hogy valaki bunkó-e, vagy elfogadja-e a másik ember hibáit.

Ez arról szól, hogy alapvető elvárás, hogy egy ember tudjon helyesen írni az anyanyelvén.

Nagyon sok buta ember van ebben az országban. Értem én, hogy elfogadás, meg tolerancia, de b***d meg, akkor miért csodálkozik mindenki, hogy alig rongyos 70 ezer a minimálbér, és nem haladunk semerre?!

2015. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Azért azt tudod, hogy a helyesírás nem azért van, hogy legyen mivel trollkodni gyakorin, ugye? Ha csak egymás mögé hánysz pár betűt senki sem fogja kitalálni, hogy mit akarsz. Az, hogy te igénytelen vagy megtanulni, vagy betartani anyanyelvett írott formájának szabályait, téged minősít. Ha pedig mindenki úgy írna/beszélne, ahogy neki tetszik, akkor nem értenénk egymást, szerinted az milyen világ lenne?
2015. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

"Ja próbálnak nagy gádzsinak tűnni azzal hogy kijavítgatnak"


Ha cigány szavakat használsz, legalább legyen fogalmad róla hogy mit jelent, te szerencsétlen. :D

2015. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Nos, én soha nem javtok ki senkit a helyesírása miatt. Szerintem mindenki maga dont arrol, hogyan fejezi ki magat. Csak ne csodálkozz, ha butának es igenytelennek tartanak a hibas helyesirasod miatt,ugyanis a műveltség alapja az írástudás.
2015. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

*anyanyelved

Látod, mindenki tévedhet, de azért az értelmesebb emberek igyekeznek ezt elkerülni.

2015. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

*miért nem pedig mért

*embertársaink-at egyben szokás írni

Bocs de nem tudtam kihagyni.

2015. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Az egy dolog,h nem tudsz helyesen írni, de a rendszer ki is javítja! Tehát te lusta vagy akkor több szempontból is! 1-szer,amikor a nyelvtant kellett volna megtanulni,2. amikor ott a helyes válasz,és nem javítod ki! Trehány!
2015. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!