Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem emo, olyantól kérdezem...

Vivi Pinky kérdése:

Aki nem emo, olyantól kérdezem! Miért nem fogadjátok el az emokat? Mi bajotok van velük?

Figyelt kérdés
Az emo szó hallatán sokat furin néznek... Nektek mi a véleményetek erről?
2015. jan. 20. 20:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Volt#


Bocsi,telórol írok.

2015. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem semmi, nem nagyon érdekelnek. Elviekben senkinek semmi köze nem lenne hozzá ki milyen stílusú, de az emberek már csak ilyenek, szeretnek utálkozni.
2015. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

#10


De ha ő kiakarja mutatni, akkor mi van? Nem a te dolgod. Ennyi erővel te se mutass semmit, dobd el a ruháidat, belőni a frizut is felesleges, mert a személyiséged, lelkivilágod tükrözi, azt meg minek.

2015. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én elfogadom, nincs bajom vele, ha valaki tényleg emo. De az az igazság, hogy egyetlen egy embert ismerek, aki tényleg meg tudta indokolni, miért emo, ez mit jelent, ő miért éppen ez és nem mondjuk goth vagy rapper, meg tudta mondani, mit jelent a halálfej, a </3 jel, hogy miért írják, hogy az XxXx mit jelent a nevük mellett, hogy mi ellen és mi mellett vannak. Azóta ő már nem csinálja ezeket, mert szerinte nagyon gáz, amit ma emo néven művelnek, és a tv-ben sem azt nevezik emónak, ami igazából ez. Szóval elfogadni elfogadom, de egész életemben 1 igazi emót láttam (azok közül, akiket ismertem is, szóval nem a héven meg az utcán). Az összes többi csak pózer volt, aki legközelebb más mást szeretett.
2015. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mert nagyjából az összes ilyen gyökérség rohadt szánalmas. Divatszar.

Persze van ami divatszar LETT...

Ez az emo meg... pfejh gondol egyet a gyerek aztán emo lesz, úgy néz ki, mint valami gyökér aztán pár hónap/év aztán vissza minden. wow... Micsoda életérzés, igaz mióta nem divat, azóta már keresve sem nagyon találni emokat... na ennyi.

2015. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom velük, nem igazán érdekelnek. Ahogy előttem is írták, divatsz.. r.

Én is voltam tini, nekem is volt hülye korszakom, egy átmeneti nyavalygásnak tartom, mint amilyen mondjuk a kisfiúk Pókemberes mániája. Majd kinövik.

2015. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Egyrészt igazatok van, másrészt nem, mert nem mindegyik emo vagdossa magát, én pl sose, nekem eszembe se jutott. És amelyikőtök azt irta hogy ez életérzés és nem divat annak igaza van.
2015. jan. 21. 06:20
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

"Itt ami engem zavar, az ahogy kinéz egyik-másik.. szerintem ciki, én nem lennék egy emos barátja, barátnője."

Jaj de segg vagy. Aztán lehet, hogy a legjólelkűbb embert utasítod vissza.


"A másik fele meg szerintem tényleg az az igazi depis, öngyilkos leszek, vagdosom magamat emo.. na az ilyenek társaságára meg ki kíváncsi? Isten őrizzen hogy legyen ilyen ismerősöm!

De röviden tömören: szerintem ciki emosnak lenni."

Megint csak egy segg vagy. Ja, akkor meg már jelentsd ki azt is, hogy ciki rappernek vagy rockernek lenni.

2015. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó komizó, ott a pont!!! Igazad van
2015. jan. 21. 15:03
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia Vivi!

Tudom azt kérted hogy emok ne kommentáljanak és ezért bocsit kérek!

Ám mi van akkor hogyha csak divatból csináljuk.

Az emonak több alfaja van köztük a scene ami *divatemo*-t jelent szvl én ezt is egy alfajnak tartanám. Valaki ezt követi valaki az emot pl. én scene vok.

A scenék nem feltétlenül azért követik a stílust hogy ki tűnjenek a tömegből, egyszerűen csak tetszik nekik.Ha nekem tetszik valami ami nagyon feltűnő akkor leszarom a járókelők véleményét.v.v

Miért a szakadt ruhás, bakancsos, neon,pasztel hajú punkok nem tűnnek ki?o.o

14/l

2015. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!