Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 cm és 72 kg vagyok, lány....

174 cm és 72 kg vagyok, lány. Ismerőseim szerint nem vagyok kövér. De engem zavar a hasam és a combom. Mivel adhatnék le nyárig olyan 8-10 kilót? Havonta olyan 2-t?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 18:24
 1/5 Vampicicc válasza:
esetleg futás ,tánc ezeket már megpróbáltad már? Vagy ha ezek nem jók akkor a helyedben elmennék konditerembe :))
2014. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elsősorban egy normálisan összeállított étrenddel. másodsorban amiket az első írt.
2014. febr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
igen! 80% az, hogy milyen étrenddel étkezel és 20% a mozgás. mind a kettő fontos, de az hogy ne egyél cukrot,fehér lisztet és este 6 után csak kefírt,natúrjoghurtot ez még fontosabb!
2014. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fényképet küldenél magadról? Izmos vagy vagy zsíros nem mindegy! ha izmos feszes akkor ok a súlyod!
2014. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
zsíros nem vagyok, csak a hasam nem elég lapos, de zsírosnak nem mondanám :)
2014. febr. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!