Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ilyen sok megmondóember?

Figyelt kérdés
Mindenhez jobban értenek,még ahhoz is ,ami nem a szakterületük. Kommentelnek,áskálódnak,mindent kijavítanak. Miért lett ilyen sok belőlük?

2015. febr. 6. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Mert klföldön szerinted mennyi van te szerencsétlen?


Bírom az ilyen lényeket akik folyton MO így..MO úgy...Magyar emberek így-úgy-amúgyoznak, de közben még életükben nem hagyták el budapestet...vagy az országot


Belőletek miért van ennyi? Tudom, hogy az IQ állandó és egyre többen vagyunk rá, de akkor is nem kéne ennyire elhülyülni

2015. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Na íme egy előttem :D
2015. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Mert egy péknem érthet az autó szereléshez?Vagy kéményseprő a focihoz?Az elsőnek igaza van.
2015. febr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Mert ilyen a neveltetésük, és ezzel dominálni akarnak, hogy "csak én tudom az igazságot" stb. baromságok. Amíg hiszed és tudod, h barmok, addig biztonságban vagy, mert így nem tudnak csicskáztatni.

Ne fáradozz úgysem tudod bebizonyítani nekik a tényeket, mert vakok, és nem látnak át a buta hitükön keresztül senki kedvéért. Hagyd őket a P___ába!


A buta emberek biztosak a hülyeségben, az intelligensek kétkednek a helyes válaszban! Ezt ne feledd! Ha nem érted mi az összefüggés írj privátban!


Remélem segíthettem!

2015. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Akkor én intelligens vagyok,mert erősen kétlem,a hozzáértését az előttem írónak.
2015. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az előbbi hozzászólásokon túl pedig ugyan miért is ne lehetne mindenkinek valami gondolata arról, amiről éppen hall, olvas!? Az ember gondolkodó lény, és a hiányzó ismeretekből megpróbál valamit mégis összerakni, hogy értse miről is van éppen szó!

az ember tehát gondolkodó lény, és éppen azért, hogy ne lehsesen csak úgy kiszolgáltatott helyzetben, megpróbálja értelmezni a hallottakat, olvasottakat, , több kevesebb sikerrel, és előbb utóbb összeáll a kép, a rendszerről, amiben van mindeneki szükségszerűen.

Azonkívül pedig nézzük csak a politikát, benne az egészségügyet, a gazdaságot, a kulturát,

Sajnálatos módon a Kárpát medence mindig is valahgoy inkább a zsákmányszerezés célterüloete volt szomszédainknak, nem akartak igazábólo itt élni, de annál inkább kizsákmányolkni, és miközben ha itt számukra idegen nép van, mint mondjuk ugye az osztrák számára a MAGyar nép idegen, meg a német, a francia, az orosz, stb, nos és ha ez a nép, mint itt őshonos kezdettől fogva, amitnek velünk az ellentétéről igyekszenek meggyőzni és ennek érdekében lehazudnak nekünk mindenfélét, hgoy itt mi, saját hazánkban ne bírjunk érvényesülni, hgoy kifogyjunk innen, hogy ők aztán zavartalanul tudjanak itt működni, a területet kizsákmányolni vagy hát ha nem megy, akor a lakosságot kizsákmányolni olcsó , alacsonyan fizettt munkadíjakkal, sok órában foglalkoztatottsággal, és tehát kulturálisan is félrevezetni, hogy önbecsülése, öntudata, is padlóra kerüljön, hogy a nép ne bírjon szaporodni, ne bírjon a nép öntudatra ébredni és így kiszorítani az ordas idegen népgyilkos eszméket, mint például ugye a finnogorizmus, a leszbikusság, a sok párt, és sok egyházacska stb, nos mindezzel teremtik meg maguknak a lehetőséget arra, hogy a Kárpát medence minél teljesebben kizsákmányolható maradjon!

Ám ha a nép öntudatra ébred, és kiszorítja az orda eszméket, akkor ugye a kizsákmányolás lehetősége csökken vagy éppen megszünik, és akkor ugye nincs szomszéd terület, ahol zavartalanul vadászgathatnak bányászgathatnak csak úgy ingyen!!!

2015. febr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!