Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettek ilyenek a mai tinik?

Miért lettek ilyenek a mai tinik?

Figyelt kérdés
Megvan a legdrágább iPhon-juk, megkapják a laptopot, van saját kényelmes szobájuk, vannak szerető szülei, de ők csak amiatt sírnak, hogy miért nem veszi észre őket a pasi??? Megvan mindenük, de emiatt nyafognak. Nagyon nem értem őket. Ha Én a szüleimtől Iphone-t kaptam volna.. De ők ilyenek. Megkapják a drága telefont, első nap még ölülnek neki, másnap viszont már a telefonjuk képernyőjén egy pasi van, miközben hüppögnek olyan ,,jaj de rossz nekem, meg akarok halni'' stílusban. Miért ilyenek a mai tinik?

2015. febr. 7. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

miért, ők még fiatalok az érzelmekhez?


Átforditom: hány felnőtt 30 évesen nyavajog, van jó munkájuk, saját lakásuk, egészségük, lapos TV-jük és azon nyavajognak, mert nincs szerelmük?


Hát tudod, keressek kevesebbet, legyen hagyományos TV-m, vegyék el az iPhone-mat, legyen 6 éves laptopom, hogy szerelmem legyen...

2015. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Csatlakozom az elottem irokhoz.14 vagyok.Nincsen Iphonom,nem is kerek nekem jo egy sokkal olcsobb is.Egyaltalan nem vagyok akaratos,ha kene valami esetleg megemlitem,ha nem akkor nem.Van sajat kenyelmes szobam,amikor evekkel ezelott koltoztunk,akkor kaptam,fokent a tanulashoz es hogy legyen egy kis maganeletem..Igaz,szerelmes vagyok de nem kotom senkinek az orrara..egyaltalan nem szoktam nyavalyogni,a szuleimnek semmi fele keppen,mivel tudom,hogy nem erdemlik meg.Nagyon tisztelem oket.Visszabeszelni se szoktam.Laptopom nincs,majd csak nyaron,ballagasra kapok.A jegyeim jok.Szoval kedves kerdezok...VANNAK kivetelek....
2015. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Es neked mindehhez mi közöd van???


Es én is 'mai tini' vagyok ( 15 eves)

Es igen, van iPhone-om es nem azert, mert most aztán rohadt menő leszek, hanem mert a régi telefonom rossz volt es ez akciós volt es akkor mar miert ne?!

Nincs laptopom, de igen, szeretnek es tajekoztatlak, hogy a közép suliban bizony kell a számítógép a tanulónak, mert több olyan házi van, amit gépen ( e-mail/ begépelve) kell leadni...

Es szerintem teljesen normális dolog, ha a gyereknek saját szobája van, ha megtehetik es főleg akkor mar illene, hogy saját szobája legyen, amikor tanul vagy csak épp a b.nojevel beszelget

( nekem kb 10-11 évesen lett külön szobám, mert elkoltoztunk)

Es attól, hoy amikor te voltál ennyi idős meg nem volt saját szobás szerintem igenis normális dolog, hogy nekünk ( 'mai tiniknek') van saját szobajuk


Es igen, attól függetlenül, hogy 'megvan mindenem' ( azert ez erős túlzás...) meg zavar, hogy nem vesz észre az a srac, aki nekem nagyon is tetszik...

Es akkor ez miert is baj?!

Baj, hogy érdeklődünk a másik nem iránt??


Vagy ha valakinek van iPhone-ja, laptopja, saját szobája akkor mar nem lehet szomorú, mert egy srac/lany nem veszi észre???


Es teljesen jól "lefordította" az egyik kommentelő a '30 évesen...' Példával...

2015. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, lehet, hogy újat mondok neked, de már egy újszülött csecsemőnek is vannak érzelmei.

És ne haragudj, de nagyon szánalmas ez a kérdés. Nem mindegy neked, hogy kit mi bánt, kinek mi baja van? És mi köze az egésznek az iPhone-hoz? Nem mindegy, kinek milyen telefonja van?

Az ismertségi körömben is van egy 15 éves kislány iPhone-nal. Depressziós, és magába zárkózó, de persze tudjuk, neki semmilyen gondja nem lehet(ne), hisz iPhone-ja van! Pedig a kislány szülei épp most válnak, és az apuka kijelentette, hogy ő nem a lánya többé.


Tudod, nem azok felszínesek, akiknek drága cuccuk van, hanem a hozzád hasonlók. Mert egy tini nem érezheti rosszul magát, ha van olyan, aki neki nagyon tetszik, de ő le se bagózza? Bocs....

Mindezt úgy írom, hogy 22 éves vagyok, és soha nem volt iPhone-om. Nem értem a hozzád hasonlókat, hogy mit nyavalyognak folyton, hogy X-nek meg Y-nak milyen telefonja van, ez már tényleg az irigység kategória.

A durva általánosítás meg csak hab a tortán.


Irigyellek kérdező, hogy ennyi időd van, és ennyi energiád van ezeken felháborodni. Egyik generáció sem jobb a másiknál.

És most jöhet a lepontozás.

2015. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!