Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért lettek ilyenek a mai tinik?

Miért lettek ilyenek a mai tinik?

Figyelt kérdés
Hányingerem van az ilyentől mi a véleményetek erről? : [link]
2011. dec. 17. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is undorítóak. Gyakorlatilag alig vannak barátaim mert nem találok normális lányokat akikkel barátkozhatnék mert lassan már mind ilyen. Ki akarnak tűnni azzal hogy "bevállalósak" és hogy mernek gumival pózolni, de valójában csak szánalmasak és nem veszik észre. Szerintem tudat alatt figyelemre vágynak, és így próbálják felkelteni a többi ember érdeklődését. Ne meg a túlzott média. Amikor azt látja a sok tini hogy Lady Gaga spermakalapban sétálgat az utcán, akkor nem csoda hogy "mernek" kotonnal pózolni. Meg hogy a sok fürdőruhás/fehérneműs kép az újságokban/viedóklippek, hogy milyen szép és szexi vagy ha levetkőzöl..

De akkor is, lehetne annyi eszük hogy nem csinálnak majmot magukból. 16/L

2011. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jaj,hát nincs velük semmi baj... legalábbis azok szerint,akik az én kérdésemre válaszoltak itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
borzasztó ez a világ,mi lesz 10 év múlva? tizenéves tinik lefotózzák magukat miközben *asszák őket és azonnal felteszik facebook-ra vagy mi?
2011. dec. 17. 19:53
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Csak egy félre sikerült egyéjszakás kalanból lesznek gyerekek akiket olyan férfiak tartanak el akire nők rá se bírtak nézni anno. Ez lesz a jövő szaporodása.
2011. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%

Téged kiközösítettek vagy mi van? Én ismerek ilyen lányokat akik tamponnal meg gumival pózolnak ezért felkerültek napiszarra, de egyébként nagyon kedves és szeretni valók, és a fiúk akiket pávának szokás csúfolni vagy buz1nak ők is nagyon jófejek, és ha azt hiszed az élet ilyen kultúrkörnél csak dugásról és piálásról szól nagyon nagyot tévedsz.

Most meg hangoztatod a felnőttek véleményét, hogy érettebbnek tűnjél...

Csak azt tudom tanácsolni, hogy ismerd meg amit szidsz...

2011. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az szép...

[link]

2011. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
tegnap 20:23 hahaha
2011. dec. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is undorítóak..
2011. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert a mai felnőttek nem tudják megnevelni a saját ivadékaikat.
2011. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Téged kiközösítettek vagy mi van? Én ismerek ilyen lányokat akik tamponnal meg gumival pózolnak ezért felkerültek napiszarra, de egyébként nagyon kedves és szeretni valók, (...)"


Felőlem lehet akármilyen "szeretnivaló" ha ilyeneket csinál, az egyszerűen gáz, és az ilyen túlságosan irritál ahhoz, hogy barátkozzak vele. Egyébként nekem pont az a tapasztalatom, hogy aki ilyen marhaságokat csinál, az belülről is olyan, nincs értékrendje, sima divatp*csa. Egyik-másik szinte állati szinten tart, annyira buta és annyira nincs fogalma a világ működéséről.



" és a fiúk akiket pávának szokás csúfolni vagy buz1nak ők is nagyon jófejek,"


Már akinek. Ha te is hasonló vagy és az élet neked csak a partizásról, csajozásról, ivásról, lazulásról szól, akkor mondjuk nem csoda, ha jól megértitek egymást. Én egy ilyen gyerekkel nem tudok értelmesen elbeszélgetni, egyszerűen a legtöbbjükről süt a hülyeség. Bunkók is általában.



"Csak azt tudom tanácsolni, hogy ismerd meg amit szidsz..."


Ebben amúgy igazad van, én is találkoztam már sok kivétellel, de általában ez pár mp után kiderül.

2011. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!