Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van iszonyat buta ismerősötök/...

Van iszonyat buta ismerősötök/rokonotok?

Figyelt kérdés

Ha igen mitől buták, vagy mitől tűnnek annak?


Nálunk:

Sógornőm tényleg iszonyat buta, de sajnos nagyon szeret okoskodni. Szegénynek olyan logikátlan a gondolkodása, és olyan buta ötletei vannak, hogy már nekem kellemetlen.



2015. febr. 15. 09:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

És miért tartjátok őket butának?

Miket mondanak, amiből egyből kiderül? Vagy a viselkedés?

2015. febr. 15. 21:25
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, anyám unokanővére, a barátnője és a sógornője. Az uncsitesó és a barátnő hülyeségeket beszél, a sógornő pedig hagyja a gyerekeit elkallódni, e mellé baromságokat is talál ki. Talán még a keresztanyám az, aki .. na, hát ő inkább okoskodik, de le szoktam oltani. :D
2015. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt osztálytárs minden vizsgán / dolgozatnál csalt, néha olyankor is, amikor szerintem meg sem érte. Hülyének nézte a tanárokat, nem fogta fel, mikor bukott le, idióta beszólásai voltak, menő próbált lenni, közben egy p*csa volt, eszméletlen buta megjegyzéseket tett hangosan, és egyszer 1 koordinátapontról megkérdezte: Ez Budapest koordinátája? Mármint azt hitte, hogy nem egy pontról van szó, hanem az egész városról.

A másik egy srác aki igazából csak hihetetlenül naiv, a feleségétől kezdve mindenki átveri, nem képes előre gondolkodni, hülyeségekre költi a pénzét, miközben gyerekei vannak, nagyon jó szándékú és kedves, de iszonyat könnyű átverni és bevenni hülyeségekbe.

2015. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van, ismerősök lakótársa volt inkább, szóval nem egy közeli ismerős.


mondott neki az ember valamit, és rákérdezett ugyanarra, hiába mondtad totál az ellenkezőjét...

példa: angliában lakunk, ő alap angollal, (10 éve...), én angoltanári diplomával. de azért ő elkezd nekem magyarázni az angol nyelvtanról...


mesélem közös társaságban, hogy sosem szerettem a húst, azért nem eszem, s furcsállták kiskoromban, mert soha, senki nem is hallott vegetáriánusokról akkoriban (70es évek vége). erre ő: hát akkor én azért lettem vegetáriánus, mert az volt a családban a szokás...épp azt mondtma, hogy nem, nem volt az a szokás, nem is tudtak róla, hogy létezik ilyne...

vagy, mesélek arról, hogy szoktam biciklizni, erre megkérdezi, de ilyen tök primitív hangsúllyal, hogy van biciklid?

2015. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A nagynéném no comment. Iskolaidőben, délben ír a messengeren, utána ír SMS-ben, hogy mit képzelek, hogy nem válaszolok. A suliban nincs wifi.

Aztán folyton belém köt, pl. hogy miért ilyen a hajam, miért nem öltözködöm lányosan, és ha valamilyen hülye kérdésére hosszasan fejtem a választ, leteremt, hogy ne okoskodjak. Ja, meg ha túr a padlásáról egy negyven éves, borzalmas, és méretben sem jó kordbársony gatyát, és én azt merem mondani, hogy nem kell, azzal jön, hogy ne válogassak, hanem legyek hálás, és fogadjam el, ami van. Nem azért, de nem mélyszegénységben élünk, alkalomadtán megengedhetek magamnak egy új farmert.

Egyébként régen nem volt ilyen, mostanában vette fel ezt a stílust, tudja a fene miért.

Az egész családunktól kezdi elvágni magát.

2016. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem kioktatásképpen, de miért nem fogadod el a gatyát, köszönöd meg, aztán otthon dobod ki?
2016. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert akkor még nem tudtam, hogy ez lesz rá a reakció (nem mostanában történt). De amúgy jó ötletet adtál, mert ha legközelebb hoz valami felesleges dolgot, így fogok tenni :'D
2016. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!