Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért cikiznek ezért? Milyen...

Miért cikiznek ezért? Milyen tanácsot adnátok e téren?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10.-es, és eldöntöttem, hogy a jövőben gazdaságtant szeretnék majd tanulni, hiszen a matematika az erősségem, illetve imádom a számokat, szeretem elemezni az aktuálpolitika gazdasági hatásait, országunk gazdasági helyzetét. Ez miatt azonban sokszor kiközösítenek, mondják hogy itt jön okoska, stb. Nem érzem azt, hogy okoskodnék, már csak azért sem, mert erre külön odafigyelek. Nem vagyok az a fajta diák, aki egyfolytában jelentkezik az órán, nem szoktam beleokoskodni mások dolgaiba sem, sőt általában akkor válaszolok, ha kérdeznek. Ha nem kérdeznek, akkor magamban elmondom a választ, és kész. Sosem érzékeltettem azt másokkal, hogy én esetleg erősebb lennék a reál tárgyakból. A pszichológia oldaláról viszont könnyen sebezhető vagyok. Az átlagosnál szerintem érzelmesebb a természetem, ezért az odamondogatást, odaszurkálódást nehezen tudom elviselni, lenyelni.

2015. febr. 20. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A prolik sajátja, hogy nem előre akarnak jutni, hanem az elöl levőket inkább leszólják.

Sajnos magam is találkozok ezzel, együtt kell élnünk velük.

Ők vannak többen, de te csak tedd a dolgod, teljesen felesleges meggyőzni, foglalkozni velük, úgysem változtathatod meg. A semmilyen proli az semmilyen proli marad.

2015. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Így van, ez minden kultúrában ott van. Én már természetesnek veszem, ha vissza akarnak húzni. Csak az emberek nagyon szemetek tudnak ám lenni, ronda eszközökhöz is képesek hozzányúlni.
2015. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!