Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki már találkoz...

Van itt olyan aki már találkozott antiszociális személyiségzavarban ( Pszichopata) szenvedő emberrel?

Figyelt kérdés

Az kérem meséljen róla :)


A válaszokat előre is köszönöm!


2015. febr. 21. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagybácsim volt ilyen. A családi összejöveteleken, ebédeken csak nagyon ritkán vett részt (szinte sosem). Halványan emlékszem már, de kisebb koromban annyit vettem észre, hogy nagyon furcsa, kicsit lassú, és soha nem engedték hogy közel menjek hozzá, kivéve, ha apum vagy a másik nagybácsim is ott van velem, a felesége pedig mindig a közelében volt. Beszélni csak 2-3 alkalommal hallottam, de akkor összefüggéstelen dolgokról, sokszor komornak és érdektelennek tűnt. Idén lesz 8 éve, hogy elhunyt, de csak tavaly előtt gondolkodtam el és jöttem rá, hogy miért volt olyan 'amilyen', mert egyébként sem a szüleim, sem a rokonság nem beszél róla. Úgy veszem észre, hogy ő amolyan tabu témának számít. Egyébként van egy fia (középkorú) és ő egészséges, normális.
2015. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rám sokan mondják, hogy pszichopata vagyok, egyszer egy pszichológus mondta, hogy nagyon sok pszichopatához hasonló jellemvonásom van, ha szeretnéd írok:)
2015. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legutóbb most, a fürdőszobában.legalábbiy az arcát. velem szemben állt a kézmosó előtt és utánozott. pármásodperc múlva láttam egész alakját is az előszobában. akkor is utánozott és olyan ruhában volt, mint én
2015. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FüligJimmy88 ***** válasza:
83%
Kerülni kell őket nagy ívben. Nagyon szeretnek hízelegni, másokat manipulálni, és sajnos könnyen az ember bizalmába férkőznek, sokszor még a szakembereket is megtévesztik. Nem képesek önzetlenül szeretni, főleg a párkapcsolatokra gondolok, nagyon gyakran váltanak partnert. Nem érzik át a cselekedeteik súlyát és ha kárt okoznak, azért nem hajlandók felelősséget vállalni. Nem is érdekli őket. De van egy módszer, amivel kis odafigyeléssel ki lehet őket szúrni: a tekintetük. Olyan üveges, semmibe révedő, hogy azt ne mondjam, lidérces. Ez saját tapasztalat, nem tudom hogy általánosan igaz-e rájuk, de eddig mindig bejött.
2015. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"eddig mindig bejött"


Rengeteg pszichopata mászkál mindenfelé, mi? Üveges tekintetet pedig se drog, se alapjáraton hiányos tudat nem okoz, mi? :D :D

2015. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FüligJimmy88 ***** válasza:
Tényleg ennyire futotta, hogy egy tulajdonságot kiemeltél a tucatból, amit felsoroltam? De ha már ekkora élettapasztalatod van, igazán írhatnál olyat is, ami hasznos a kérdezőnek. Vagy ha csak trollkodni akarsz, legalább olyan témához szólnál hozzá, amihez értesz is. Ja, hogy olyan nincs? Szar ügy...
2015. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!