Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam értéktelenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam értéktelennek? Nem értem, hogy miért csinálja ezt a barátom

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben alig keres és mindig azt mondja erre, hogy azért, mert fáradt, sokat dolgozott. Van, hogy 3 napig szinte nem is beszélünk. Ha együtt vagyunk sem érzem azt, hogy úgy szeretne már mint régebben. Mondjuk akkor kimutatja általában, de nem mindig ugyanolyan mértékben. Én próbálok neki minden szeretetet megadni és támogatni, de úgy érzem én nem is érdeklem. Mintha nem is számítanék neki. Nem hiszem el, hogy ha szeret akkor akár egy napot is kibír anélkül, hogy ne beszéljen velem. Azt mondja, hogy szeret meg fontos vagyok neki, de egyszerűen nem ezt mutatja sokszor. :/ Mit tegyek? 19/L

2015. febr. 23. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond el neki higgadtan, hogy neked ez kevés és hogy szükséged van rá, hogy többet keressen. Nem hiszem hogy ha szeret ez nem tenné meg. Lehet, hogy valami más problémája van, kérdezd rá és légy megértő.
2015. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sok időd van s agyalással töltöd?

Szeret, ez biztos, hisz veled van, az, hogy neked kevés, az nem jó. Ezért kéne, hogy le tudd magad kötni és ne érezd ezt. Ha annyira elfoglalt és fáradt is, attól független ugyanúgy szeret és attól, hogy pl. egy napig nem keres, te is nagyon hiányzol neki, csak lehet annyira leköti minden erejét és ezért van ez. De, ha teheti akkor találkoztok nem?

Mert, ha igen, akkor abból látszik, hogy mennyire fontos vagy neki!


N

2015. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!