Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha teljesen értéktelennek érzem magam a külsőm miatt?

Figyelt kérdés
Pedig nem nézek ki gázul, adok magamra, nincs rajtam semmi taszító, de eddig akárhány lánynál próbálkoztam, mindegyik elutasított, és összejött egy pasival, aki mindegy milyen, de nálam magasabb, jobbképű. Emiatt már egy teljesen értéktelen valakinek érzem magam, akinek max valami ronda lány juthat aki másnak nem kell.
2015. febr. 2. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
az élet ilyen.
2015. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
"valami ronda lány juthat" Ugyanolyan felszínes vagy mint a többi hasonló helyzetben lévő srác... Remélem nem is fog jutni még a rondákból se. 22F
2015. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es rátapintott a lényegre. :)
2015. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért, olyan nagy elvárás, hogy ha adok magamra, igényes vagyok, akkor a barátnőm se legyen csúnya? Nekem teljesen jó lenne egy átlagos adottságú, külsejére igényes lány, de őket is csak a nagyon jóképűek érdeklik.
2015. febr. 2. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Add fel, ülj be a sarokba és mondd, hogy minden nő egy q... csak mert nem Veled....


Vagy foglalkozz az önértékelési zavaroddal, járj kommunikációt, párkapcsolatot, ismerkedést, stb. tanulni, figyeld akik jobban csinálják és VÁLTOZZ.

2015. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ápolt és nem vagy ronda, még lehet gond a személyiségeddel, viselkedéseddel. De látom ez eszedbe sem jut, hogy nem a külsőd miatt nem találtál lányt.
2015. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a viselkedésed és a kommunikációd igencsak taszító. 5 és 6 meg mondta neked a frankót többet nem tudok hozzátenni. #2-es voltam. Hány éves vagy?
2015. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os, igen, azért nem jut eszembe, mert azt tapasztalom, hogy a személyiség gyakorlatilag mindegy, ha valaki agresszív/bunkó/buta, de jóképű, akkor is az kell.
2015. febr. 2. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Nőként ezt elég nehezen hiszem. A párom kedves és udvarias. DE van tartása. Nem nyafog mint egy nő. Tudja mit akar.

Sokan azt látják a másikból, hogy bunkó és erőszakos. Tudod miért vonzza ez a legtöbb nőt? Mert ezek a fiúk tudják, hogy mit akarnak. A tutyimutyi nem jön be. Azért, mert nem szeretnék én lenni a férfi. Inkább vagyok egyedül, mint hogy még valaki mást is a nyakamba vegyek.

Lehetsz kedves, de akkor is HATÁROZOTTnak kell lenned. És ne add le, hogy Neked majd jó lesz a senkinek nem kellő, mert az tutyimutyiság és messziről bűzlik. Érted? Olyan, mintha szaga lenne és a nők érzik. A viselkedésedről, a testtartásodról, a beszéded dimanikájáról. Mindenről. A metrómegállóban kiszúrom a beállásuk alapján az ilyeneket (igaz, én évek óta tudatosan figyelek).

Szóval tanulj, nézz szét az életben, tanfolyamokon, könyvek között.


Egy átlag kinézetű nő aki nem hitte, hogy neki csak az alja juthat.

2015. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Ezt nagyon rosszul látod. Vagy nagyon rossz helyen próbálkozol. Vagy csak olyan embereknél próbálkozol, akiknek csak a külső számít, akkor nyilván ők sem tudnak mást felmutatni, nincs bennük semmi. Na de te meg minek foglalkozol ilyen lányokkal?
2015. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!