Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hajléktalan megnyerte a 7es...

Jackson666 kérdése:

A hajléktalan megnyerte a 7es lottó főnyereményt szerintetek igaz?

Figyelt kérdés
Régen azt mondták be a tv-k hogy 610 millió ft ot nyert . Ma már azt mondták másfél milliárdot nyert a skandináv lottón. Szerintem ez egy nagy kamu ... csak azért mutogatják ezt a beavatott lefizetett csövest hogy az emberek lottólázban égjenek. Nemrég egy olyan felvétel került elő hogy 5 ös lottó sorsoláskor akit kiszavaztak a nézők közül hogy ki nyert még ki sem mondták a nevét de már előre felált hogy ő nyert... szerintem a főnyereményt senki nemnyeri meg egyik játékban sem max kiosztják az apró nyereményeket mert azért már hányszor elvitték a milliárdokat és kb 1-2-3 havonta születik milliárdos nyeremény a többi játékról nemis beszélek azért azt csak lehetne sejteni hogy valaki a környékbe nyert sok tizmilliót ... meghirdetik elvitték a főnyereményt de ugyse tudja meg senki ki nyerte meg mert valójába ki se adják senkinek.. elteszik azt a pénzt.. és egy gép az összes megjátszott számból hozki egy olyan variációt hogy telitalálat sehol se legyen hisz elég okos gépek vannak hogy megcsinálják ezt. Szerintem ez az egész lottó egy nagy kamu. Ti nektek mi a véleményetek? Ismertek halottatok a közletekben nagy nyertesekről? Vagy éppen ti nyertetek már nagy összeget?
2015. márc. 8. 19:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
Az a hajléktalan Andraschek László volt.
2020. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!