Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól esne nektek, ha egy elég...

Jól esne nektek, ha egy elég régi ismerős írna nektek, hogy hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Múlt héten írtam egy lánynak, hogy mi van vele. Igaz, nagyon rég találkoztunk személyesen, de akkor nagyon kedveltem, ő is engem, sokat lógtunk együtt, aztán elváltak útjaink. Eszembe jutott, hát írtam neki, és azt vártam, leírja, hogy mi van vele (mit dolgozik, ugyanott lakik-e, stb.), meg ilyenek, de hát, kábé annyit válaszolt, hogy kösz jól. Tolakodó voltam? Néha összefutottunk azóta (közös baráti társaság), de szándékosan jó ideje nem. Olyankor kedves volt, puszival köszöntünk meg minden. Az emlékeim szerint sosem vesztünk össze. Lehet, hogy haragszik rám, mert egyszer régen megtudtam, hogy tetszettem neki (múlt időben), de nem említettem neki, hogy tudom. Ugyanakkor az régen volt, nem akkor szakadt meg a kapcsolatunk, hanem utána jóval, és igazából csak jól esett volna, ha ír valamit, a régi barátság emlékére, hogy most mivel foglalkozik, stb. Nem csak, hogy köszi jól, lol. Vagy nem szokás így írni embereknek?
2015. márc. 9. 14:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát ha nem érdekel, erre nem tudok mit mondani.
2015. márc. 11. 22:02
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Megmondom őszintén én a lány szerepében vagyok ez esetben. Nekem is volt sok fiú ismerősöm akikkel jóban voltam akár akartam is akkor tőlük valamit, de hosszú évek után amikor már amúgy is más ember vagyok, komoly kapcsolatom van, borzalmasan lehangol ha felkeres egy múltbéli arc, főleg hogy megszakadt a kapcsolat, nyilván nem véletlenül. Én sem vesztem velük össze, hanem egyszerűen már másfelé sodort az élet. Megmondani nem tudom miért zavar ennyire, de én úgy érzem az már a múlt és nem akarok vele foglalkozni, (mint mondottam volt, főleg ha komoly párkapcsolatom van még kifejezetten zavar is emiatt). Lehet lenullázni, de gondoltam ezzel hátha segítek. Tehát a válaszom részemről az, hogy nem esne jól. De nyilván sokfélék vagyunk, így van aki örülne, van akit meg hagyjanak békén kategória. :)
2015. nov. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, továbbá az, hogy te épp beszélgetésre vágysz, az nem egyenesen arányos azzal hogy az, akinek írsz az is ilyen állapotban van épp, vagy ezt a korszakát éli. Mindenesetre te is rávilágítottal arra, hogy csak érdeklődsz a régi szép idők emléke végett, de bennem is az merül még fel ilyenkor amit fentebb írtak, hogy "akar" valamit. Bár lehet, az én ismerősöm tényleg akar is valamit, én már tiltottam is annyira zavar, hogy félévente rám ír, mert épp ráér és eszébe jutottam. Na egyszónak is száz a vége...részemről ez irritáló.
2015. nov. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te véleményedet is, bár már régi a kérdés. Értem, amit írsz arról, hogy tetszett az illető és továbblépsz, de mi utána még barátok voltunk. Nem ezen siklott félre a dolog.
2015. nov. 17. 23:46
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia. Eltelt lassan 1 év, mióta erről beszéltünk. Változott azóta valami? Írt-e bővebben magáról,és tartjátok még a kapcsolatot?
2016. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést. Hát hoyg az a konkrét eset hogy zárult, már nem is emlékszem, de néha-néha látom a dolgait Facebookon, de csak ilyen formális dolgok vannak: gratulálok neki valamihez, felköszöntöm, ilyesmik.
2016. júl. 27. 22:59
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja értem. :) De akkor nincs konfliktus meg ilyesmi.
2016. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Meg nem azért nem írt, mert haragudott, ugye?
2016. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja, hát nem derítettem ki, hogy őszinte legyek, de kétlem, legalábbis máskor nem mutatta jelét, de szerintem ő már nem akar velem különösebben beszélgetni.
2016. júl. 28. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!