Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel erik el azt egyes...

Mivel erik el azt egyes lanyok, hogy mas lanyok kibeszelik oket, irigyek rajuk?

Figyelt kérdés

Soha eletemben nem beszeltem ki senkit, es nem irigykedtem senkire, elvegre attol nekem nem lesz tobb.

De mas csajok folyamatosan ez beszelik ki, meg azt. Es altalaban csak az a temajuk, hogy ki, mikor, kivel kavart, vagy milyen ri.bi.

Mas temajuk nincs?


2015. márc. 18. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nincs, gondolom kb 15 évesek vagytok. Ennyire képes a korosztályod agyilag...
2015. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a 30 feletti, sőt a 60 feletti nőknél is megvan bőven ez a primitív szokás ...
2015. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Sajnos ez a viselkedés ne csak a 15 évesekre vall. Egyre több az irigy,unatkozó, megkeseredett ember, akik abban lelik örömüket, ha másokat kibeszélnek,lehúznak esetleg kitalálnak dolgokat. Egy felnőtt ember még veszélyesebb tud lenni,mint egy kis 15 éves tini.
2015. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: igen, ez így van. Sajnos nagyon elszigeteltek az emberek, s alig van örömforrásuk, csak a másikon való röhögés, mértéktelenség zabálásban és szexben, párkapcsolatokban, házasságokban is.
2015. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát most képzeld el. Anyámmal megyünk a villamoson és ő mindig elkezd nekem sugdolózni a melettünk, vagy szemben álló, vagy ülő emberekről, hogy pl: Odanézz milyen haja van. De hülyén néz ki. Milyen ruhája, milyen feje, stb.

Ha sok embert lát, egyből beindul. Én meg próbálom leállítani, mert egyrészt nem érdekel amiket dumál. Sokszor nincs is igaza és azt akarom, hogy maradjon csendben, mert félek, hogy meghallja a mellettünk levő, hogy róla dumál. Világ életébe ilyen volt. Ja meg a legjobb barátnőjéről, vagy munkatársáról, vagy főnökéről, mindenkiről tudok mindenféle pletykát, amikre szintén nem voltam kíváncsi, de elmondta.

2015. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!