Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tölt el rossz érzéssel...

Miért tölt el rossz érzéssel az elmúlás?

Figyelt kérdés

Néha ha vissza gondolok, az általános közép sulis éveimre annyira hiányzik. És ha látok egy volt osztálytársamat aki sokat változott és már ő se a régi és aztán magamon veszem észre hogy én se vagyok az a vidám srác annyira rossz ezt látni. Lassan mindenki dolgozni fog vagy van aki már dolgozik és gyereke lesz vagy van és látod hogy öregszünk a szüleink se a régiek egyre nehezebb belegondolni hogy itt hagynak bennünket és mi leszünk azok akiknek lassan unokáik lesznek. Tudom ez az élet rendje de ma annyira érzékeny vagyok és talán depressziós is és a szüleimmel sose volt jó kapcsolatom sose kaptam tőlük ölelést vagy bármi mást csak a szídást de mégis csak a szüleim és nem bírnám ki ha meghalnának, a nagyanyámat se kedveltem túlzottan de mikor meghalt alig bírtam ki hogy ne sírjak...


20F



2015. ápr. 9. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor nesze,itt egy ölelés:)
2015. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled teso! F/20
2015. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jobb mint a semmi, de inkább valami történet

jobban felvidítana

2015. ápr. 9. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizony, én is nagyon sokszor rágódok ezen. De kábé csak egy hónapja gondoltam bele abba, hogy ez mennyire káros.

Tudniillik én nem voltam túl népszerű, se az általános iskolában, se a gimiben és a mai napig sokszor "gyászolom" azokat az éveket, sajnálom, hogy ennyire alulra kerültem a hierarchiai szinten és ilyen vacakul sikerültek azok az évek.

Pedig igazából mindkét sulinál meg lett volna az esélyem arra, hogy jóban legyek az osztályaimmal, de mindig az én hülyeségeim miatt csúsztak félre a dolgok.

Nagyon vágyom rá, hogy visszakerülhessek a múltba, újrakezdhessem és baráti kapcsolatokat alakíthassak ki azokkal az emberekkel, akikkel annyira szerettem volna.

Viszont ahogy böngészem a facebookot manapság, egyre több olyan posztot látok róluk arról, hogy hogyan alakult a suli óta az életük. Az egyiket eljegyezték, a másikuk babát vár és épp a családalapítás küszöbén áll, a harmadik külföldön kezdett új életet, stb.

És én belegondoltam, hogy basszus, én még mindig a múltban élek, miközben ezek az emberek már régen felnőttek és továbbléptek az életükben, nekik már nem a suliról szólnak a mindennapjaik! Már nem lesznek ugyanolyan kis tinik, akikkel még lehetett volna barátkozni és én sem leszek már fiatalabb.

Nagyon megrekedtem egy szinten és úgy érzem, hogy képtelen vagyok továbblépni, holott tudom ,hogy ez a keserű igazság.

Már semmi sem lesz olyan, mint régen...


21/F

2015. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én se voltam sose népszerű de Általánosban 8év alatt össze kovácsolodtunk és megvoltak a haverjaim igaz néha verekedtünk, ősszevesztünk is de jó volt. Volt aki bántott de nem azért mert nem szertett azért mert akkkr már anyám annyira terrorba tartott hogy senkihez nem szóltam és így kezdődtek a konfliktusok amik aztán 9-10végére tetőgtek na azok voltak a leghosszabb éveim, gyomorgörcsel mentem be órára mert egy gyerekfolyton bántott fülön vert, dobált és gúnyoltak hogy meleg vagy meg ilyenek... és senki nem áll ki mellettem



Aztán hála a magaságosnak átmentem érettségire na onnan már kezdtem feloldodni és nagyjából minden rendben jött, még Zárkózott vagyok de már nem annyira.

2015. ápr. 9. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Te pont olyan vagy mint én csakhogy 11 éves vagyok. Szerintem csináld azt amit gyerekkorodban csináltál én szeretek minecraftozni de ha felnövök majd akkor is a spongyabobot nézem. Szerintem menj vissza az időben éld át azt amit gyermekkorodban hidd el énis úgy érzek mint te.
2015. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és mégvalami, szerintem rohanj be a szüleid házába és öleld át őket.més itt egy ölelés ;)
2015. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán a jövőben azt is bánni fogod, hogy a jelen pillanatot kesergésre és a múlton való rágódásra fordítottad. Rá érsz majd 70 évesen az idő múlásán és az halálon filózni, most az a a dolgod hogy élj és légy boldog! Tök mindegy milyen módon, nem kell minden áron a társadalom mintapéldánya lenni, ilyen fiatalon családot alapítani, csak dolgozni mint egy birka. Tégy őrültségeket, sose késő. Azt, hogy hogyan neveltek a szüleid azon már nem tudsz változtatni, de te egy kis odafigyeléssel felnevelheted szeretetben a gyerekeidet!
2015. máj. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!