Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mostanában alig foglalkozik velem. Mi a gond?

Figyelt kérdés
nem olyan régen jöttünk össze. Amikor nemvoltunk még eggyüt addig sürün hivott hozzá meg eljártunk ide oda azután össze jöttünk és pár hétre rá már alig dumálunk nem is mondta h mennyek el hozzá ha fenn van facen alig dumálunk stb. Velem van a baj?vagy csak megunt?

2012. júl. 25. 11:27
 1/9 anonim válasza:
100%
szerintem így hogy mostmár "megkapott" már nem tart olyan értékesnek... szerintem beszéld ezt meg vele
2012. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:S

megbeszélném én vele.Ha rámérne egy kicsit.

2012. júl. 25. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz ennek jó vége. Ha így marad akkor tuti vége lesz. Ha meg szeretnéd menteni a dolgot akkor max rizikósan tudod, hogy elkezded te is lesz*rni őt, és ettől hátra ráébred arra hogy hiányzol neki. De ez rizikós, mert könnyen érdektelenségbe fulladhat a kapcsolatotok.
2012. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igen. én is valahogy ugy vagyok vele h nem lesz ez igy jó. csak nem értem akkor mért nem szól h vmi baja van. Utálom ha vki huzza az időt. -.-
2012. júl. 25. 11:43
 5/9 anonim válasza:
szerintem lépj te , előzd meg őt
2012. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ugyvolt hogy a hétvégét is együt töltjök. de azóta se beszéltünk róla h mi hogy lesz. csak ugy meg nem fogok beállitaani hozzá :S ha viszont szól h mennyek akkor hétvégén megdumálom vele :S :/
2012. júl. 25. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:
már rég mást is dug, sajna ez eddig tartott :-)
2012. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
DRASZTIKUS VOLT AZ ELJÁRÁS DE PRECÍZ MINT EGY MŰTÉT
2012. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
O.o ahha
2012. júl. 25. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!