Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha biológiailag férfiként a...

Ha biológiailag férfiként a lányokat szeretem, de a lányok nem tekintenek rám szociálisan férfiként, akkor leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Hülyeségnek tűnik de ez nem trollkodás, hanem komoly kérdés, mert rengeteg problémám van a kommunikációval, amit képtelen vagyok fejleszteni, tekintve, hogy senki nem hajlandó kommunikálni velem.
2015. ápr. 14. 21:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülyeségeket mondasz a lányoknak is, akkor ne csodálkozz :)
2015. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Jó a kérdés kérdező, sok ilyen kellene még, itt látszik az egohuszár válaszolókon, hogy automatikusan a kérdésben keresik egyből a hibát, nem abban, hogy agyilag zoknit ezt megválaszolni.

Apuci-anyuci sokat simogatta a kis buksijukat....

2015. ápr. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
amúgy leszbikus biztos nem lehetsz, mert azok nők biológiailag is.
2015. ápr. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Oké, leszbikus akkor ezek szerint nem lehetek. A saját szememben férfi vagyok. Már csak valahogy meg kéne kommunikálni jól tanulnom, de nehéz lesz úgy, ha már "születésemtől fogva" elvárják, hogy ez az ismeret bennem legyen. Ez olyan, hogy elvárja a társadalom, hogy "olvassak el egy regényt úgy, hogy nem tanítottak meg előtte olvasni és ha nem megy, akkor kiközösített fogyatékos vagyok". Olvasni kiválóan tudok lassan 25 éve, de a mai napig nem voltam képes még párkapcsolatot kilétesíteni se, pedig lassan 10 éve próbálkozom.
2015. ápr. 15. 08:19
 15/19 anonim válasza:

Nos, a biológiai és a társadalmi nem két különböző dolog. Ha a tested férfi, attól még érezheted magad nőnek (és ez nem azonos a transzneműséggel, az ilyen emberek nem feltétlenül születtek rossz testbe).

Egyetlen egy emberrel találkoztam eddig Magyarországon, aki fiú testben él, de a lelke nő és a nőket szereti, tehát leszbikusnak vallja magát. Ő érthető okokból biszexuális lányokat keres, akik el tudják fogadni őt testileg-lelkileg. Esetleg próbálkozz Te is ilyen lányoknál, nekik nem probléma az sem ha nem férfiként tekintenek rád.

A szociális kommunikációt pedig gyakorolgasd, megértő segítő közösségben, esetleg menj el pszichológushoz, biztos van oka annak ha ilyen nyomás van rajtad.

2015. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A testem is, a lelkem is férfi, csak ezt a lányok nem hiszik el, mert nem tekintenek férfinek.
2015. ápr. 15. 15:09
 17/19 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy miért? Volt már olyan, aki értelmesen megindokolta? Vagy csak te szűrted le ezt abból, hogy nem sikerül párkapcsolatot létesíteni?
2015. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
szerintem utóbbi
2015. ápr. 15. 18:51
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eleinte egyszerűen csak nem volt szerencséd, aztán ügyesen kialakítottad ezt a rögeszmédet, ami sugárzik belőled. Innentől viszont ez öngerjesztő folyamat.


Szerintem verd ki ezt a fejedből, próbálj felépíteni magadnak új önképet. Keresgélj olyan körökben, ahova olyanok tartoznak, akik hozzád hasonló érdeklődésűek.

2015. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!