Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akik koplalásra kényszerítik a gyerekeket? (indok, részlet lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki Ritmikus Gimnasztikázik és 11 éves. Nagyon komolyan csinálja így van versenysúlya is. Versenysúlya: 23 kg és a magassága kb. 144cm. Állandóan fogyóznia kell... A suliba sosem visz kaját. A testvére 9 éves és 18 kg. Borzasztó! Úgy sajnálom őket de azt mondják nekik így tök jó meg ők sosem éhesek...
2010. aug. 13. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Egyáltalán nem biztos, hogy éheznek - nem mindenkinek igénye a zabálás, de vao, aki alkatból vékony. Pl. a fiam 18 éves, rendszeresen sportol, kb 3 személyre valót eszik, 175 cm és 50 kg - egyszerüen ilyen alkatú, mint az apja is.

Miböl gondolod, hogy az ismerösd éhezik? Ugyanis ök jobban tudják - és nem kell mindenkinek kövérnek lennie.

2010. aug. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Figyelj én is vékony vagyok mindenki azzal b*szogat hogy egyek már meg minden. De a kis csaj csak ebédre eszik 3 kanál levest. négy kor haza meg és este hatkor otthon eszik egy almát kb. (elég közel ismerősők meg egy suliba járunk igy volt hogy átmentem hozzá).
2010. aug. 13. 07:58
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Ez egész biztos nem stimmel, mert ahhoz, hogy valaki sportoljon, kell ennie, ha csak pár kanál levesen élne, akkor nem lenne energiája a rtimikus sportgimnasztikára - ugyanis az azért elég megeröltetö.

NE irigykedj, és foglalkozz a saját dolgoddal.

2010. aug. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ennyi kaja mellett még az iskolában is is egész nap ugrál,bógnizik meg lábkihúzást csinál...Mellesleg mindenapi9 2 óra edzés :) Amugy imádom... (én nem irigykedem a 14/161/40 kgmmal amellett hogy nőiesedek is....)
2010. aug. 13. 08:07
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha ennyi energiája van még az edzsések mellett, akkor biztosan nem éhezik - aki koplal, az nem tud egész nap aktiv lenni.
2010. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akarjátok mondani hogy titokban eszik vmit?
2010. aug. 13. 08:21
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
az is lehet h egészségesen eszik megfelelö arányban a tápanyagokat és igy kevés kajával ugyan de mivel mindent bejuttat a szervezetébe ami kell és birja ezt
2010. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cass90 ***** válasza:
40%
Te sem vagy ott a nap 24 órájában, hogy tudd pontosan mit, mennyit eszik egy héten.
2010. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy ennyi elég de ő szokta nekem mondani hogy fogyózik Én szoktam rájuk vigyázni meg korrepetálom őket... És van hogy én fektetem le őket meg megyek értük edzésre.
2010. aug. 13. 08:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Vagy hallottatok már hasonlóról?
2010. aug. 13. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!