Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok azokról az...

Ti mit gondoltok azokról az emberekről, akik nem szeretik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Fejtsétek ki a véleményetek légyszíves :)

2015. ápr. 20. 19:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Azért azt, hogy valaki nem szereti a gyerekeket, nem kell úgy értelmezni, hogy UTÁLJA őket, és bánni sem tud velük. Én sem szeretem őket... tény és való, hogy vannak cuki babák, meg különlegesen szép kislányok, vagy lehengerlően okos kisfiúk, de a gyerekek többsége egyforma... babaként nyáladzik, kakil, pisil, üvölt, mellbimbót csócsál, és kb. ennyi. Ha elkezd totyogni aggódhatsz, hogy meddig jut el, továbbra is nyáladzik, továbbra is üvölt, csak már szavakat. Aztán kisiskolában vagy ő verekszik, vagy őt verik, és kötözgetheted a lehorzsolt térdeket, mert a gyerek elfut a parkolóban, ha nem veszed meg neki a csokit. Igen, aranyosak, amikor rád nevetnek, de amikor napi szinten születik gyerek az ismerősök körében, és MIND le akarják nyomni a torkomon, hogy nézd meg b**dmeg MENNYIRE ARANYOS A GYEREKEM, akkor bizony néha kicsúszik a számon egy miközömhozzá. A saját gyerekét szeresse mindenki, mert az övé, aki a másé után áradozik, az túlérzékeny. Én is eljátszom a gyerekekkel, vigyázok rájuk, ha rám bízzák, szeretem is őket, amelyiket ismerem, na de idegen emberek gyerekén mit szeressek? Ettől függetlenül nem szoktam hatévesekre támadni a parkban, vagy óvodák kerítése mögött rémmaszkban ijesztgetni...
2015. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszokat nagyon jók, de most le írom az én nézetemet.Nálam az a gond hogy én igazából szeretném megszeretni a gyerekeket de nem tudom.Ez azért van mert először még adják h milyen jó gyerekek stb utána pedig nem tudom valamelyik kisgyerek gonosz.Igen jól olvastatok gonosz valamelyik "játekból" elkezd ütni,huzni a hajam de jo ezt rahagyom mert még kicsi.Akkor van a másik h idegesítőek,ugrálnak,visízoznak,sikitgalnalnak.Az eddigi kisgyerek mind ilyen akivel szerencsem volt talalkozni.12 év alatti gyerekeket ki nem allhatom de szerintem ahogy növök ez változni fog... remelem.Ha meg nem így jártam.:/ A sajatjaimat termeszetesen fogom.:)
2015. ápr. 20. 20:41
 13/19 anonim ***** válasza:

A gyerekek túl őszinték, és emiatt kicsit kiszámíthatatlanok. Szerintem sokan félnek attól, hogy olyan helyzetbe hozza őket egy gyerek, ami számukra kellemetlen, nem tudnak vele mit kezdeni. Nincs rutinjuk hozzá, és mivel így állnak hozzá, nem is lesz.

Max. ha ők szülők, és kénytelenek foglalkozni a gyerekkel, nyilván sokkal jobban belejönnek.

2015. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Én sem kedvelem a gyerekeket, csak azért mert gyerekek. Vannak köztük jó fejek, velük szeretek is együtt lenni, de vannak köztük ugyanúgy bunkók, értetlenek, mint a felnőttek között is. Őket amennyire lehet próbálom elkerülni, vagy a lehető legkevesebb időt tölteni velük. Ebben is, mint minden másban számomra a személyiség a döntő, nem az életkor, külső, etnikai vagy vallási hovatartozás.
2015. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Miért szeressük őket? Csak azért mert gyerekek? Nem tudni milyen ember válik belőlük!
2015. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Mcgalagony17 ***** válasza:
57%

Nem probléma, amennyiben nem szül gyereket, és ezzel nem árt egy ártatlan életnek :) Ahány ember, annyi képesség, és érdeklődés.


21 N

2015. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

„Nem tudni milyen ember válik belőlük!”: pedig előre borítékolható, hogy olyan, mint a mostani törő-zúzó fiatalok.

„Nem probléma, amennyiben nem szül gyereket, és ezzel nem árt egy ártatlan életnek”: arról ugye nem hallottál még, hogy valaki kézzel-lábbal ellenkezett a gyerek miatt, és amikor mégis megszült egy gyereket, mint aki teljesen kicserélődött, mert előjöttek az anyai érzelmek és láss csodát, embert nevelt belőle!

Még jó, hogy nem népszavazásos alapon lehet az embereknek gyerekük…

2015. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

17!

Utálom azokat akik vissza idézgetik mások válaszait. Nem csak neked van jogod véleményt nyilvánítani.

2015. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Ne menjenek tanárnak mert verni fogják a gyerekeket.
2016. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!