Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a gazdag ember lehet...

Csak a gazdag ember lehet igényes, a szegényebb átlagosabb ember nem?

Figyelt kérdés

azért kérdem,mert nem rég olvastam,egy autós hirdetést,ilyen luxus autó szalonost,hogy "átrium autó az igényes emberek autó szalonja"

nos bárhol olvasok,bármilyen témában,a gazdagokat nevezik igényesnek.De én ezt nem így látom,szerintem a megtehetem/meg vehetem mert pénzem van,nem azt jelenti,hogy valaki igényes lenne.


2015. ápr. 23. 00:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A nő téma mindegy is,mert úgy sem értenéd meg,az autós és igényes témát meg vettem.
2015. ápr. 24. 13:48
 22/24 Koaxk Ábel ***** válasza:

"A nő téma mindegy is,mert úgy sem értenéd meg,az autós és igényes témát meg vettem."


Nem vagyok sem hülye, sem fogyatékos. Mi ez a duma, hogy úgy sem érteném? Ez a lekezelő stílus cseppet sem tetszik, főleg egy olyan kérdésnél, amit eleve a vagyon miatti komplexus szült.

2015. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Ne értsd félre,nem akartalak lehülyézni ha erre gondolsz,csupán van amiben nem egy a látásmódunk,ennyi.Mert ha én el mondom akkor lehülyézel,ennyi.
2015. ápr. 24. 22:05
 24/24 A kérdező kommentje:
Nincs vagyon miatti komplexusom,csak nem értem,miért mondják sokan a gazdagoknak,hogy hú te aztán tudsz élni,meg hogy akinek sok pénze van csak az lehet igényes.Látod már most félre értesz,ezért nem is folytatom a témát,megsértődtél valamin amit nem is írtam vagy akartam írni.
2015. ápr. 24. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!